Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Jesenný wellness pobyt v Grandhoteli Praha**** v Tatranskej Lomnici

4,5 / 5 Grandhotel Praha**** Tatranská Lomnica Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Zuzana

Dobrý deň, prosím Vás od 2.1.2017 by sa dalo u Vás ubytovať. Aká by tam bola cena na 2osoby a 1dieťa(3roky) dakujem

Grandhotel Praha**** Tatranská Lomnica

Dobré ráno,
ďakujeme za Váš záujem o služby Grandhotela Praha****.
v termíne, ktorý ste si vybrali nie je možné ubytovanie cez zľavomatový portál.
Radi Vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. v prípade záujmu nás prosím kontaktujte na reservation@ghpraha.sk alebo na telefónnom čísle 052 3700 200.
Prajeme Vám príjemný deň

Eva Teplanska

Dobrý večer,prosím Vás kolko by stál pobyt jednopostelová izba pre jednu osobu a dvojpostelová izba od 11.12. do 15.12.2016t.j 4noci/5 dni a od 14.12. do 18.12.2016 t.j 4 noci/5 dni?Prosím uvedte cenu s polopenziou a len s ranajkami.Chcela by som to darovat v pripade nepredvídanej situácie dokedy možno využiť voucher .Ďakujem.Eva

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

jednoposteľová izba pre 1 osobu na 4 noci/ 5 dní v izbe Štandard s polpenziu je v cene 275,00€. Dvojposteľová izba pre 2 osoby na 4 noci/ 5 dní v izbe Štandard s polpenziu je za 323,00 €. Možnosť rezervácie hotela je do 26. 11. 2016 podľa dostupných kapacít. Ponuka je vždy len s polpenziu, pobyt len s raňajkami v ponuke nemáme. Pre zistenie dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím hotel emailom na reservation@ghpraha.sk, alebo na telefónnom čísle 052 3700 200.
Prajem Vám pekný deň

Roman

Dobrý deň,
chcem sa opýtať, dokedy je možné kupón využiť. Nenašiel som to pri ponuke.
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher na pobyt je možné využiť v období od 22. 9. do 26. 11. 2016 podľa dostupných kapacít hotela.

Prajeme Vám pekný deň

Viera Deáková

Prosím koľko stojí dvojposteľová izba pre dospelých. Chcela by som to darovať. Dokedy sa dá uplatniť zľava. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pobyt pre 2 osoby na 3 dni (2 noci) je za cenu 175,00€, pobyt pre 2 osoby na 4 dni (3 noci) je za cenu 250,00€ a pobyt pre pre 2 osoby na 5 dní (4 noci) je za cenu 323,00€ . Využitie a rezervácia v hoteli je možná do 26. 11. 2016 podľa dostupných kapacít, okrem termínu 18.-20.11.2016, kedy sa voucher uplatniť nedá.

Prajem Vám pekný deň.

Tibor

Dobry den je mozny pobyt pre dve osoby od 22.11 do 25.11? Da sa priplatit na izbu classic alebo deluxe? Dakujem

Grandhotel Praha**** Tatranská Lomnica

Dobrý deň,
na túto otázku sme Vám odpovedali formou emailu, ktorý sme Vám zaslali.

S pozdravom
Sabolová Mária

Stanka

Dobry den,chcela by som venovat tuto ponuku ako dar pre 2 dospelych a 2 deti vo veku 14 rokov(jedno dieta na invalidnom voziku),na 3 dni a 2 noce.Ked kupim pobyt v novembri,dokedy ho mozu vyuzit?Mohli by ste mi tiez povedat kolko by to bolo naviac?
Dakujem.

pav

neodpovedali ste mi či dieťa 9 r. má tiež neobmedzený vstup do wellness. ked som objednala aj pre dieťa 9 r. – cena pre dieťa je celkom iná ako uvádzate vy /je to viac ako 100 € – prečo? viete mi to zistiť?

Grandhotel Praha**** Tatranská Lomnica

Dobrý deň,
ďakujeme za Vašu požiadavku. Doplatok za dieťa je určený podľa kupónu, či sa jedná o pobyt na 2,3, alebo 4 noci. Ospravedlňujeme sa za mylnú informáciu. Dieťa má tiež v cene pobytu zahrnutý vstup do wellness.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom
rezervačné oddelenie.

Zuzana

Bol by možný pobyt, od 18.11–20.11? Hoci aj s príplatkom. Ďakujem

Grandhotel Praha**** Tatranská Lomnica

Dobrý deň,

teší nás Váš záujem o ubytovanie v Grandhoteli Praha**** v Tatranskej Lomnici.

Ubytovanie prostredníctvom zľavomatu je možné do 17.11.2016. Plat­nosť kupónov nie je možné predĺžiť.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

S pozdravom
rezervačné oddelenie

Beáta Godišová

Dobrý den .
Bude tento pobyt na zlavomate medz 1 až 16 novemrom ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Beáta

Na zakúpenie pobytu je ešte 22 dní. Následne voucher viete využiť v období od 22. 9. do 17. 11. 2016. Nevieme Vám povedať či sa bude ponuka predlžovať.

Prajem pekný deň :)

Zuzi

Dobry den,
Teraz sme sa vratili z pobytu, vsetko bolo naozaj skvele,len mi teraz napadlo, ze ziadny kozmeticky balicek ani herbal caj,co sa pise v ponuke sme nedostali.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Zuzi

Moc nás to mrzí. Prosím napíšte nám tento problém na náš mail podpora@zlavomat.sk kde Vám to preveríme.

Prajem pekný deň :)

Lenka

Dobry den, da sa kupon vratit ak nenajdem vhodny termin?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Lenka

odporučila by som najskôr zistiť termín o aký máte záujem a až následne si zakúpiť pobyt ak budú voľné miesta.

Prajem pekný deň :)

Jana

Neplánujete predĺžiť platnosť kupónu do konca novembra aspoň?lebo takto keď sú obmedzenia,tak veľmi kupón človek nevyužije. a pritom je to super pobyt v krásnom hoteli a prostredí.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Janka

Zatiaľ nevieme o žiadnom predĺžení. Samozrejme veríme, že určite táto ponuka bude ešte na našej stránke.

Prajem pekný deň :)

Andr

Dobry den prajem, za akých podmienok/cenu môže ísť dieťa ako 3 .osoba na 2noci s 2 dospelými? Dakuejm

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Andr

Príplatky za deti:
Deti
2-nocové pobyty:
Dieťa do 5,99 rokov na prístelke zdarma.
Dieťa od 6 do 11,99 rokov na prístelke: 68 €/pobyt.
Dieťa nad 12 rokov a dospelá osoba na prístelke: 78 €/pobyt.
3-nocové pobyty:
Dieťa do 5,99 rokov na prístelke zdarma.
Dieťa od 6 do 11,99 rokov na prístelke: 102 €/pobyt.
Dieťa nad 12 rokov a dospelá osoba na prístelke: 117 €/pobyt.
4-nocové pobyty:
Dieťa do 5,99 rokov na prístelke zdarma.
Dieťa od 6 do 11,99 rokov na prístelke: 136 €/pobyt.
Dieťa nad 12 rokov a dospelá osoba na prístelke: 156 €/pobyt.


Prajem pekný deň.

miro

dobry den, su niekde dostupne aj realne fotky tej izby standard? hodnotenia a fotky na tripadvisor dost odradzaju- resp. sa velmi lisia od oficialnych fotiek…

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Miro

Na oficiálnej stránke hotelu si viete pozrieť galériu štandard izby. http://ghpraha.sk/sk/izby-a-apartmany/izba-standard/

Prajem pekný deň.

Kišková

Prosím o info.Aké podmienky sú pri privezení psa do hotela.ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pri ubytovaní psíka je doplatok 15 €/noc.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Kišková
Za Domáce zvieratá (pes, mačka) sa pripláca 15 €/noc. Viac informácii Vám poskytne hotel na reservation@ghpraha.sk alebo telefonicky
+421 523 700 200.
Prajem pekný deň.

pav

dobrý deň, prosím o info či dieťa 9 r. má tiež neobmedzený vstup do wellness

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore