Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Pobyt v penzióne Podhájska s možnosťou polpenzie a vstupom alebo zľavou do rímskych kúpeľov!

4,5 / 5 Penzión Podhájska Podhájska (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Majdisova

Zdravím chceli by sme ísť s priateľom a 18mesačným babom v januári.Chcem sa opýtať je voda vhodná pre detičky jej veku?
Ubytovanie a bazény su v jednej budove?
A je možnosť variť si vlastnú stravu?
Ďakujem

Penzión Podhájska

Dobrý deň, deti môžu ísť do termálnej vody, ale na vlastnu zodpovednosť, nakoľko voda pôsobí inak na každé dieta. Kupanie a ubytovanie nie je v jednej budove. Ubytovanie sa nachadza cca 300m od kupania. V penzione je spolocna kuchyna kde si môžete variť aj vlastnu stravu.

Mariana

Dobrý deň, chcela by som sa pýtať, či by som mohla objednať pobyt na tri dni, dve noci s polpenziou len pre jedného človeka. Bol by to problém, keby bol ubytovaný jeden človek v dvojposteľo­vej izbe?

Penzión Podhájska

Dobrý deň, áno je to možné, na izbe môže byť aj len 1 osoba

Janka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či by bola možnosť využiť túto ponuku aj s jedným 3 ročným dieťaťom na pristeľku a aký by bol doplatok za dieta

Penzión Podhájska

Dobry deň
Cena za pristelku je 6eur/noc

Jaja

Dobrý deň,PROSIM VAS ,ako je to s tými rímskymi kupelami-kde sa nachadzaju a čo stojí lístok-môžu tam aj deti?čo sa týka termalneho kupaliska našla som v zimnej sezone vstupne len na 1hod.neda sa kupiť vstupenka na celý den,alebo celodenna rodinna vstupenka-prišli by sme dvaja dospelý a dve deti.ďakujem

Penzión Podhájska

Dobry deň
Kupele sa nachadzaju od nasho penzionu cca 350m
Deti sa tiez mozu kupat v termalnej vode
Pocas zimnej sezóny nie je na kupalisku celodenny vstup
Rimske kupele maju aj celodenne vstupy
Wellness Aquamqrin cez tyzden ma aj celodenne vstupy, ale cez víkend len na 2 alebo 3 hodiny
Rodinne vstupenky zial nie su
Kompletny cennik kupania najdete na www.podhajskaubytovanie.estranky.cz

Janka

Dobrý deŃ,CHcelA by som sa opýtať-kolko stojí pobyt s polpenziou,kolko platí dieťa na prístelke-daju sa dať do jednej izby dve prístelky-pre dve deti?kolko stojí vstup do kupellou-kedže je u vas zlava-ako to vychádza finančne po tejto zlave?da sa ísť aj vlakom?je v penzione tiež bazen,alebo vírivka?ďakujem

Penzión Podhájska

Dobry den
Pristelka s polpenziou je 14eur/noc
su aj 4lozkove izby
V penzione ponukame len ubytovanie a stravu bez wellness
Kompletny cennik kupelov najdete na www.podhajskaubytovanie.estranky.cz

pavol

dobry den. da sa platit az na mieste

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

platba na mieste nie je možná. Voucher na pobyt si môžete zakúpiť len cez túto ponuku. Platba je možná kartou online alebo bankovým prevodom. V prípade ak by ste chceli platiť v hotovosti je možné vložiť peniaze priamo na účet v banke.

Prajem Vám pekný deň

Domini

Dobry den dal by sa u vas kupit pobyt pre dvoch, 2dni 1noc, s ranajkami, vstupom do rimskych kupelov ?

Penzión Podhájska

Dobrý deň,
momentálne máme len takúto akciu na 2 noci

Maria Chrenekova

Rada by som vedela ci sa plati extra pre termalne kupele a kolko.dakujem

Penzión Podhájska

Dobrý deň,
kompletný cenník a informácie ohľadom možností kúpania nájdete na našej stránke
 www.podhajskaubytovanie.estranky.cz

Kamil

Dobry den,

je mozne mat aj 2 samostatne postele, alebo na dvojmiestnej izbe je vzdy manzelska postel?

Dakujem
 Kamil

Penzión Podhájska

Dobrý deň,
áno je to možné, ale pri objednávke termínu je to potrebné nahlásiť

Vladislav Rosa

Máte aj výhodné ponuky pre „osamelých“?

Penzión Podhájska

Dobrý deň,
momentálne máme v ponuke len túto akciu

Bc.Anna Bajtošová

tie moje kredity co mam 215 mozem vyuzit aj na neskrsi tento pobyt?

Penzión Podhájska

Dobrý deň,
pre vybavenie Vašej požiadavky kontaktujte prosím obchod@zlavomat.sk

Silvie

Dobrý den, jaký je cenový rozdíl mezi Římskými koupely a Termálními koupelY Podhajska? Dekuji

Penzión Podhájska

Dobrý deň,
kompletné cenníky nájdete na našej stránke www.podhajskaubytovanie.estranky.cz

Jozef Mražik

Mame záujem o pobyt v čase od 25. 11. 2016 (alebo aj nejaký deň pozdnejšie) na 10 dní,2 os. manželia, dôchodcovia + malý psíček – 4 kg. ˇˇČo by to stálo s raňajkami pripadne s polpenziou pre 2 osoby.ˇ

Penzión Podhájska

Dobrý deň,
poprosím Váš email, alebo telefónne číslo, aby som Vás vedela kontaktovať ohľadne cenovej ponuky, ďakujem

Lucia

dobry den .chcela by som sa informovat ci by bol mozny pobyt aj so psom..vdaka

Penzión Podhájska

Dobry den
Pobyt je možný s malým psíkom do 15kg ktorý je zvyknutý byt sam na izbe.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore