Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vstup do galérie trick-artu a optických ilúzií Tricklandia

4,8 / 5 Tricklandia Starý Smokovec  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Lenka Filipková

Budu vstupy zakupene teraz v zlavomate platne aj po vianociach a dokedy

Tricklandia

Dobrý deň Lenka,
vstupy zakúpené v zľave sú platné do 20.12. Ak si ho chcete uplatniť neskôr, napíšte nám do tohto dátumu na info@tricklandia.sk číslo zakúpeného kupónu a vaše meno.
Pekný deň, tešíme sa na vás.
Tím TrickLandia

Lenka Filipková

Pekný večer . Rada by som kupila vstupy v zlave ako vianocny darček bude budu platné. dakujem

Tricklandia

Dobrý večer Lenka,
ospravedlňujeme sa, ale nie sme si istí, či rozumieme otázke.
Tím TrickLandia

Ivana

Dobrý večer chcem sa spýtať dá sa kúpiť lístok aj vopred. Ja by som potrebovala na 28.1 Dva dospelé a jeden pre dieťa. A koľko to bude stáť. Zatiaľ ďakujem

Tricklandia

Dobrý deň Ivana, lístok si kľudne zakúpte aj teraz a rezerváciu si môžete spraviť na www.tricklandia.sk
Na čo by sme však chceli upozorniť je, že akcia na zlavomate sa vzťahuje na vstup počas pracovných dní a 28.1. je víkend. Počas víkendu platí normálne vstupné, t.z. 8 € dospelí a 6 € deti.
Pekný deň želáme.
Tím TrickLandia.

Viki

Dobry vecer prajem , chcem sa opytat ze ak mam 20 rokov nemozem si kupit voucher zo zlavomatu ? bude neplatny ? Vopred dakujem za odpoved :)

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

isteže si môžete kúpiť aj vy vstup do galérie trick-artu a optických ilúzií Tricklandia. Stačí ako si vyberiete druhý variant tejto ponuky a to vstup pre dospelú osobu v cene 6,39€

Prajem Pekný deň

Katarinka Kollarova Hlavata

Dobry bude stacit voucher v sms sprave? Dakujem

Tricklandia

Dobrý deň Katarinka, áno, bude stačiť.
Pekný deň.

Tím TrickLandia

Ľubo

Dobrý deň, je možné kúpiť ešte zvýhodnený vstup pre dospelých? Nechce ma pustiť…

Tricklandia

Dobrý deň Ľubo, navýšili sme počet lístkov, skúste to prosím ešte raz o cca 2 hodinky, prípadne ráno (nevieme, ako rýchlo zlavomat zareaguje).
Pekný večer.
Tím TrickLandia

Radka

Dobrý deň. Môžem sa opýtať, máte otvorené aj 17. 11. vo štvrtok? Keďže je sviatok. Ďakujem.

Tricklandia

Dobrý deň Radka,
áno, máme otvorené aj 17.11. Vstup si radšej rýchlo rezervujte na www.tricklandia.sk.
Budeme sa na vás tešiť.
Tím Tricklandia

Maja

Dobrý deň,chcem sa opýtať či nemáte dáke rodinné balíčky? Či si musí každý kúpiť vstup sam? Ďakujem

Tricklandia

Dobry vecer Maja, mame samozrejme aj rodinne vstupy, ale nie v ramci promo akcie na zlavomate. Pozrite si nas cennik na www.tricklandia.sk. Pekny vecer.

Kristína Pintérová

Dobrý deň,
syn má 3,5 roka…napísané máte že deti do 3 rokov zdarma a od 4–15 platia 3,99€, to znamená, že keďže syn ešte nedovršil 4 roky, nemusím mu kupovať vstupenku? Ďakujem, Tina

Tricklandia

Dobrý deň Tina,
správne, ak má syn stále 3 roky (nedovŕšil 4), má u nás vstup zadarmo.
Pekný deň.

Tím TrickLandia

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore