Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vstup na 31. ročník veľtrhu kozmetiky Interbeauty

4,3 / 5 Incheba Expo Bratislava Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Lucia

Dobrý deň Magda, ja od Vás ten voucher odkúpim ak by ste ho nepotrebovali. Ďakujem.

Magda

Dobry den. Da sa voucher stornovat? Chcem vstup kupit pre kamaratku ako darcek, ale neviem, ci uz nahodou listok kupeny nema.
Dakujem
 K

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pani Magda

Ak chcete stornovať voucher prosím napíšte nám na náš mail podpora@zlavomat.sk a my sa na to pozrieme.

Prajem pekný deň.

Michaela

Dobrý deň, pre ročnú dcérku treba tiež lístok?

Incheba Expo Bratislava

Deti do 6 rokov v sprievode dospelej platiacej osoby maju vstup bezplatne. Vsetky informacie najdete na www.incheba.sk. Tesime sa na vas. Interbeauty

Kvetka Zemanova

Dobry den,keby som prisla pozriet s dcerou 13r. treba kupit aj pre nu vstupenku ?dakujem za odpoved

Incheba Expo Bratislava

Vasa dcera ma narok na zlavnene vstupne vo vyske 4 eur, ktore si moze zakupit v pokladni vystaviska. Ak sa preukaze vstupenkou zakupenou cez zlavomat.sk je to tiez v poriadku. Pekny den praje Interbeauty.

Denisa

Dobry den a to je vstup na jeden z tych troch dni alebo ako to mam chapat?

Incheba Expo Bratislava

Dobry den prajem, vstupne na veltrh je jednorazove. Tesime sa na Vas. Interbeauty.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore