Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Sexi krásne plné pery pomocou kyseliny hyalurónovej

4,6 / 5 MEDERMIS - estetická a korektívna dermatológia Banská Bystrica  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Alena

Dobrý deň. V prípade zakupenia kuponu, je možná aplikácia rozdeliť medzi dvoch ludi? Nakolko sa bojím že 1ml je pre mna vela. Ďakujem za odpoveď.

MEDERMIS - estetická a korektívna dermatológia

Dobrý deň,

materiál je možné použiť len pre jednu osobu, avšak netreba sa obávať veľkých prier, efekty sú veľmi prirodzené. V prípade obáv nie je nevyhnuté aplikovať celý 1 ml a následne podľa potreby je možné zvyšný materiál doaplikovať do 3 týždňov.

S pozdravom,

MEDERMIS

Tatiana Pavlíková

Prosím Vás, ponúkanú kyselinu nie je možné aplikovať aj nad hornú peru na korekciu tzv.fajčiarských vrások?Ďakujem

MEDERMIS - estetická a korektívna dermatológia

Dobrý deň,

na ošetrenie vrások nad hornou perou sa používa jemnejší typ kyseliny hyalurónovej, preto ponúkaný materiál nie je možné na túto lokalitu využiť.

S pozdravom,

MEDERMIS

Nikola

Dobry vecer mohol by mi stacit ten 1 ml na jemne zvacsenie oboch pier ?Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pre zistenie bližších informácií o zákroku, môžete kontaktovať priamo MEDERMIS – estetická a korektívna dermatológia emailom medermis@medermis.sk alebo telefonicky
+421 917 713 904, kde vám radi poradia a odpovedia na Vaše otázky.

Prajem Vám pekný deň

MEDERMIS - estetická a korektívna dermatológia

Dobrý deň,

pri jednom sedení je možné aplikovať len 1 ml kyseliny hyalurónovej a zvyčajne je to plne postačujúce množstvo.

Nikola

Dobry vecer chcela by som sa informovat ta cena 145€ je za 1 ml? Dakujem

MEDERMIS - estetická a korektívna dermatológia

Dobrý deň,

cena je za 1 ml kyseliny hyalurónovej.

Eva

Dobrý deň, chcem sa spýtať či už pri tejto jednej aplikácii bude vidieť zmenu?, nakoľko mám veľmi úzke pery. Ďakujem Ewa

MEDERMIS - estetická a korektívna dermatológia

Dobrý deň,

zvyčajne je postačujúci 1 ml kyseliny hylurónovej aj pri užších perách, výsledok je viditeľný hneď po aplikácii.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore