Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Parádne fotoknihy vo formáte A4

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Andrea Poláková

Dobrý deň, mám záujem o knihu A4-H18 na šírku. V programe mi však H18 ide len na výšku, ako to možem zmeniť?
Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v prípade ak máte problém s programom na návrh fotoknihy, kontaktujte prosím priamo výrobcu emailom www.fotoknihy-mcl.sk alebo telefonicky
+420 516 116 9531, kde Vám radi pomôžu.

Prajem Vám pekný deň

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

dobrý den, variantu na šířku musíte zvolit H28.

Petra Belicová

Dobry den,ak si knihu objednam dnes,bude dorucena do Vianoc?
dakujem

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den, pokud bude objednávka v pořádku, tak určitě.

Danica Takacova

Dobry den,poslete mi hotovu knihu aj do Rakuska?
Dakujem

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den, bohužel do Rakouska balíčky nezasíláme.

Alexandra

Dobrý deň, dá sa prosím už z uloženej knihy veľkosti H18 spraviť veľkosť H17. Ďakujem

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den, ano. Otevřete si prosím album a klikněte prosím na Soubor/Objednat další kopii/Identickou- NE a vyberte si prosím fotoknihu K05. Poté prosím smažte strany navíc. Následně klikněte opět na Soubor/Objednat další kopii/Identickou – NE a vyberte si fotoknihu H17.

Kikala

Dobrý deň,
omylom som si zakúpila voucher na fotozošit, ale chcela by som fotoknihu.
Dá sa to nejako zmeniť?

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den, stačí když napíšete k voucheru že rozdíl doplatíte. ( Myšleno jako rozdíl v ceně voucheru) a my Vám to vyrobíme.

Alena Hiadlovská

Nedodali by ste spolu s objednávkou knihy aj fotografie teda nerobite obyčajné fotky?

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobr den

Pokud myslíte klasické fotografie (chemickou cestou) tak ne. Můžeme Vám je ale digitálně vytisknout.

Ľubomíra Dovalová

Dobrý deň, zakúpila som si voucher na tlač fotoknihy. Stiahla som si Vami odporúčaný program na ich tvorbu, avšak tento softvér nefunguje, pri inštalácií mi neustále vyhadzuje chybu a nejde nainštalovať. Viete mi poradiť?

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den. Program je v pořádku. Možná Vám antivirový program brání ve stažení. Vypněte ho na chvíli, Zkontrolujte, zda máte program stažený celý a bude to jistě v pořádku. Nebo nám zavolejte.

Peter xyz

Dobry den,
aky je rozdiel medzi variantami H17/H18 va H27/H28 za ktore su priplatky 4€?

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den H27/28 je panoramatická kniha, která má jinou (dražší) technologii potisku desek.

Igor

ako dlho trvá výroba ? respektíve kedy najneskôr treba poslať objednávku, aby fotokniha bola do vianoc doma ?

vďaka za odpoveď

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den, V tomto okamžiku asi týden. Nejsem schopen odhadnout nejpozdější termín. To záleží zda si na ten poslední termín pošle svoji objednávku „jen“ 1000 lidí nebo 5000 lidí. Nicméně doufáme že do 17.12 by to mohlo klapnout.

Sonka

Pri variante 2× fotokniha H17 musia byť fotoknihy rovnaké, alebo môžu byť rôzne? Ďakujem za odpoveď.

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den
To záleží na Vás. Stejné nebo různé.

Iva Ondrušeková

dobry den mozem si foto rozlozit ako chcem? da sa pridat nejaky obrazok pozadie a hlavne text? dakujem

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den

Ano můžete dělat vše podle Vašich představ. Omlouvám se za opožděnou odpověď.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore