Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Skupinové cvičenia v BODY ZONE. Joga alebo SM SYSTÉM pre správne držanie tela, platničky, kĺby a svaly

4,6 / 5 BODY ZONE Prešov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Marianna Ťahlová

Dobry den
chcela by som si kupit permanentku na cvicenia SM. Aký je postup v pripade, ak uz nestihnem vycerpat dokonca roka vstupy, pretoze hodiny su uz plne, vstupy prepadnu alebo je mozne ich presunut do noveho roka?

BODY ZONE

Dobry den, to nevadi.mozete ich cerpat aj po novom roku.po zakupebi vouchra si ho ale dojdite k nam co najskor uplatnit, aby neprepadol

Janka

Chceli by sme si zakúpiť pernamentky na 10 vstupov na jogu spolu s kamarátkou, ale chodiť na cvičenie by sme chceli až od januára 2017. Je to možné ? Ďakujem za odpoveď.

BODY ZONE

Dobry vecer,akciove permanentky su platne do 31.12.2016

Lubomira

Dobrý večer, môžu na ten SM systém aj muži? Chcela by som kúpiť andarovat rodičom permanentku na 10 vstupov. Ďakujem

BODY ZONE

Samozrejme mozete :) tesime sa

Lubos Kvasnak

Je to len pre zeny – chcel by som si kupit vstupy na jogu ?

BODY ZONE

Spokojne mozete

Viera

Ak si kupim pernamentku na 10 vstupov, možem ich využiť spolu so svojou kamaratkou , každá 5 vstupov ?
Ďakujem

BODY ZONE

Dobry den.ano

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore