Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Instant Whites Bieliace pero

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Daniela Kožuchová

Chcem si objednať 1 bieliace pero a platiť v hotovosti na pošte alebo kurierovi. Ďakujem. Daniela

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

žiaľ platba na dobierku nie je možná. Môžete zaplatiť buď online kartou alebo bankovým prevodom. V prípade ak chcete platiť v hotovosti máte možnosť uhradiť objednávku priamym vkladom na účet.

Prajem Vám pekný deň

Daniela Kožuchová

Dobrý večer! Objednávam si 1 ks bieliaceho pera a platiť chcem v hotovosti na pošte. Ďakujem. Daniela

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v prípade ak chcete platiť v hotovosti, máte možnosť využiť platbu priamym vkladom na účet v banke.

Prajem Vám pekný deň

Ľudmila Martiniaková

Pekný večer!
Chcela by som 2 ks bieliaceho pera, ale platiť by som chcela len hotovosťou na pošte po dobierke alebo kuriérovi pri prevzatí. Je to možné? Koľko by to stálo celkom? Ďakujem za odpovede. Ľudmila

Brilliant Smile Košice

Dobry den,ano je to mozne . Cena by bola 24eur ( 2×pero a postovne ) .Prosim vas napiste mi vasu adresu na tel.cislo 0950 582 955.A ja to poslem zajtra na dobierku .Dakujeme. Brilliant Smile

Betty

Dobry deň, dá sa použiť aj keď 1 zub mám umelý? Bude potom inak zafarbený?

Brilliant Smile Košice

Dobry vecer, ano viete pouzivat bieliace pero aj ked mate umely zub.Vase zuby sa vybielia a umely sa vycisti na povodnu farbu.

Jan

Dobry den, na kolko pouziti priblizne vydrzi jedno pero ?
Dakujem.

Brilliant Smile Košice

Dobry vecer,BIieliace pero je naplnene 2ml Zero2 gelom.Zalezi ako casto bieliace pero budete pouzivat,kolko gelu budete aplikovat na zuby ,a pod.Preto sa neda presne povedat ako dlho vam vydrzi.Lebo u kazdeho zakaznika je to individualne.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore