Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Náramky z prírodných kameňov s magickou vnútornou energiou

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Laura

Akým spôsobom sa dopláca poštovné?

Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

poštovné Vám bude automaticky zarátané do celkovej ceny pri vytváraní objednávky. Zaplatíte ho teda naraz spolu s tovarom.

Prajem Vám pekný deň

Katarina

Vcera som si objednala 6ks naramkov, pisala som Vam mail kvoli zmenseniu obvodu, dufam ze sa to stihne do Vianoc. Dakujem :-)

Narnia Crystals

Odpísali sme Vám pani Madová,

posnažíme sa a zajtra Vám tovar zasielame :)

Katarina

Dobry den,
chcela by som si objednat aj viac kusov..len by som potrebovala mensi obvod naramkov. Je to mozne? A stihne mi to prist do Vianoc? Dakujem.

Narnia Crystals

Dobrý deň prajem,

samozrejme napíšte na : ahoj.narnia@gmail.com a my Vám zhotovíme náramky presne podľa preferencie, menšie alebo väčšie. Objednávky prijaté do 16.12.2016 by mali prísť do Vianoc, radšej sa poponáhľajte, snažíme sa odosielať hneď ako je možné :)

Svetlana Kecerová

Dobrý deň, dajú sa objednať aj náramky s menším obvodom ?

Narnia Crystals

Jasné, nie je problém, prosím napíšte svoj dopyt po objednávke na: ahoj.narnia@gmail.com a my Vám zhotovíme presne podľa požiadavky :)

Jana

Dobry den, nemozem zadat osobny odber, lebo mi ponuka iba odber s postovnym… viete mi poradit?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

osobný odber žiaľ pri tejto ponuke nie je možný. Tovar Vám obchod doručí prostredníctvom Pošty. Ak si objednáte 1 kus, poštovné bude 1,50 € (8 prac. dní). Pri 2 a viac kusov
2,00 € (8 prac. dní).

Prajeme Vám pekný deň

Jaroslava Masaryková

Môj bonus som objavila až po objednávke a zaplatení, prenesie sa mi do budúcna?

Narnia Crystals

Dobrý deň,

aký bonus máte na mysli p. Masaryková?

Jana

Dobry den, je mozny osobny odber v Ziline?

Narnia Crystals

Dobrý deň,

samozrejme poprosím vyberte si typ náramku zo Zľavomatu a napíšte nám mailom kód kupónu. Objednávku Vám pripravíme na našu predajňu, nie je problém.

Miluska.

Dobry den…posielate to aj do Viedni.??/

Narnia Crystals

Dobrý deň prajem,

poprosím napíšte objednávku na mail: ahoj.narnia@gmail.com a skúsime vymyslieť riešenie. Doprava bude drahšia, ale vedeli by sme Vám zaslať náramok aj do Viedne :)

Groschmidtová Anna

Dobrý deň,chcem sa spýtať,kde mám zadať,ak chcem väčší priemer náramku?

Narnia Crystals

Dobrý deň, poprosíme zaslať e-mail, akú veľkosť požadujete – ahoj.narnia@gmail.com aj s vašimi kontaktnými údajmi a náramok sa vyrobí podľa špecifikácie. V prípade, že potrebujete napr. 20cm je to úplne v poriadku objednať si veľkosť 19cm, pretože náramok sa dokáže roztiahnuť. Ak si však želáte odskok cca o 3cm napíšte prosím e-mail :)

Veronika

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať – aký je obvod náramku? Ďakujem.

Narnia Crystals

Dobrý deň, obvod náramku je 19 centimetrov, klasická veľkosť vhodná na dámsku ruku. Gumička je pružná, čiže sa dá natiahnuť :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore