Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Skvelá turistika neďaleko Adršpašsko-Teplických skál

3,9 / 5 Hotel Praha*** Česko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Terezia Ernstova

Dobry den,chcela by som sa spytat,či mate volny termin v zlavomate,v ter­mine 14.-17.09.2017 t.j 3 noci pre dve dosp.osoby,s pol­penziou.Dakujem za odpoved

Hotel Praha***

Volné termíny najdete zde:

http://www.hotel-praha.cz/volne-terminy

Renata

Dobre den ..da sa k Vam pricestovat aj vlakom ci autobusom,spoje su kazdy den? Dakujem

Hotel Praha***

Ano. Vlak i autobus 500m od hotelu.

Tibor Kočišík

ako je to ak by som chcel izbu iba pre 1 osobu

Hotel Praha***

Jednolůžkové pokoji nenáme.

Zuzana

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, je možné zakúpiť k voucheru prístelku aj pre dospelého? Ak áno aké sú podmienky? ďakujem. Pekný deň.

Hotel Praha***

Další osoby na pokoji, dětskou postýlku zaplatíte až po příjezdu:
Třetí až pátá osoba na pokoji. Dospělí 530,– za noc s polopenzí. Dítě od 2 do 15 let na lůžku nebo dětské postýlce 430,– za noc s polopenzí. Dětský set pro děti do dvou let – postýlka včetně lůžkovin, vanička na koupání, osuška a nočník za 100,– za noc. U snídaňového bufetu je k dispozici mikrovlnka pro ohřev kojenecké stravy.

janka

Dobry den. Sme dvaja dospelí a 3 deti (10,12,15 rokov)­.Chceli by sme pobyt na 2 noci cez prazdniny.Prosim o kalkulaciu ceny s polopenziou a aj bez stravy.Dakujem.

Hotel Praha***

Dobrý den, ano mám rodinný pokoj nebo i apartmán, Valejte 00420 7778019­91 dohodneme to rychleji.

Nikola

Dobrý deň,
chceem sa spýtať, či neviete ako je to s dopravou na vychádzky do hôr,je to ďaleko od ubytovania? Jazdia cez víkend nejake spoje? Keď človek nepríde autom,ďakujem za odpoveď

Hotel Praha***

Dobbrý den, vše je v dosahu. Do Broumovských stěn můžete jít pěšky. Do adršpachu je to 10 minut autem, 30 minut vlakem.

Alena

Pekný deň, chcem Vás porprosiť, či je všetko v poriadku, máme rezervovaný pobyt u Vás cez zľavový portál od 15.6.-18.6.2017 pre 2 osoby, ale rezervovali sme pre 3 na základe telefonického rozhovoru s Vami. Len sa chcem uistiť, že je všetko OK. poprosím ak je to možné odpovedať na moju e-mailovú adresu. Ďakujem.

Hotel Praha***

Dobrý den, to to není místo pro potvrzování pobytu. Navíc jste nanapsala ani jméno. Použijte naše kontakty.

Zuzana

Prajem príjemný deň,
rada by som sa spýtala na voľné izby v hoteli Praha cez Veľkú noc – konkrétne od 14.4. – 17.4. 17 pre štvorčlennú skupinu. Ďakujem za odpoveď. Zuzana

Hotel Praha***

Volné termíny najdete zde:

http://www.hotel-praha.cz/volne-terminy

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore