Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Predplatné časopisu Receptář + Špeciál a kniha v tvrdej väzbe podľa výberu

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Paulina Gulasova

Dobry den prajem, chcela by som sa opytat, ci by bolo mozne dorucovanie casopisu aj do Ceskej republiky. Dakujem za odpoved. Paulina

iReceptar.sk

Dobrý deň Paulina,
ďakujeme za Vašu otázku. Po uplatnení voucheru nám prosím zašlite potvrdenie objednávky na e-mailovú adresu zakaznik@vyber.sk, aby sme dané darované predplatné do Českej republiky mohli zadať.
S prianím pekného dňa
Mária, Receptář

Andrea Krauszová

Dobrý deň, urobila som objednávku podľa pokynov ale neprišiel mi potvrdzovací mail. Viem nejako overiť či objednávka prešla? Ďakujem za odpoveď, Andrea

iReceptar.sk

Dobrý deň Andrea,
ďakujeme za Vašu otázku. Poprosíme Vás o zaslanie čísla Vášho voucheru na e-mailovú adresu zakaznik@vyber.sk, aby sme mohli objednávku preveriť a do predmentu e-mailu poprosíme uviesť " Predplatné zľavomat ".
Ďakujeme a za oneskorenú odpoveď sa Vám ospravedlňujeme.
S prianím pekného dňa
Mária, Receptář

Zuzana Držková Serdahelyová

Dobrý deň, chcem predplatiť časopis rodičom na Vianoce…kniha príde s prvým číslom? a od kedy začnete časopis zasielť?
ďakujem Zuzana

iReceptar.sk

Dobrý deň Zuzana,
ďakujeme za Vašu otázku. Kniha s certifikátom a špeciálnym číslom bude doručená Vám ako objednávateľovi do 14 dní prostredníctvom kuriérnej spoločnosti INTIME. Obdarovanému príde ako prvé číslo január/2017.
S prianím pekného dňa
Mária, Receptář

podpora@zlavomat.sk

Dobry den, mohla by som Vas poprosit a zaslanie inej knihy namiesto Velkej knihy izbovych rastlin, ktoru mam zahrnutu vo vouchery ?
Izbove rastliny uz mam, dakujem .
S pozdravom Viera Martinakova

iReceptar.sk

Dobrý deň pani Martinaková,
ďakujeme za Vašu otázku. S ľútosťou Vás musíme informovať, že výmena darčeka u zadanej objednávky na predpatné časopisu Receptář+Speciál nie je možná.
Za pochopenie Vám ďakujeme.
S prianím pekného dňa
Mária, Receptář

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore