Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vianočné LED svetielka – vhodné do interiéru

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Jakub

Dobrý deň ..bude ešte farebný variant ? A biele su studene?

Doplnkovo

Dobrý deň, žiaľ vypredané.

Jakub

Dobrý deň a farebné ešte budú? A biele sú studené alebo biele ?

Silvia

Prosim Vas variant 200 ks uz nebude?

Doplnkovo

Dobrý deň, žiaľ 200ks variant je už vypredaný, svetielka je možné na seba nadpájať takže jediná voľba je 2×100led variant

Viki
Doplnkovo

Odoslané.

Viki

prosím viac fotky na 100 lediek. :) vopred ďakujem

Doplnkovo

Poprosíme email.

Monika

Dobry den mam zajem o svetilka na stromcek farebne su dlhe dekuju a doruci to kurir domu ci musim na postu

Doplnkovo

Dobrý deň, svetielka odosielame slovenskou poštou a dĺžka svetielok ktoré su momentálne dostupné je 8m.

Viera
Doplnkovo

Dobrý deň, odoslané.

Doplnkovo

Dobrý deň, odoslané.

Viera

Dobrý deň,mohli by ste mi poslať viac fotiek 200 ledkvých svetiel v studenej bielej farbe tak,aby bolo vidieť aj adaptér.Ďakujem

Doplnkovo

Dobrý deň, poprosím email.

Ivana

Dobrý deň, ak objednám cez zlavomat, následne zaplatím, je objednávka hotová? Či je potrebne ešte s voucherom objednať v doplnkovo?

Doplnkovo

Dobrý deň, objednávku zrealizujete aj zaplatíte na zlavomate a my Vám automaticky budeme tovar expedovať keď obdržíme platbu… Čiže nič netreba na našej stránke robiť. :-)

Viera

Dobrý deň …chcela by som vedieť ktorú variantu LED svetielok na 1,60m stromček zakúpiť ? 100 alebo 200?

Doplnkovo

Dobrý deň, závisi to aj od hustoty naukladania a či budú svetielka umiestnené po celom obvode alebo len po čelnej strane. Niekto si berie 200vky na ozdobenie stromčeka po celom obvode, iný zase volí variantu 100Led pokiaľ má stromček uložený v rohu a zadnú čast nie je potrebné komplet rozsvieťovať.

Marek Harmata

mozete poslat viac foto farebnych 200 viek ? pripadne aj 100 viek ? marek.harmata@gmail.com

Doplnkovo

Dobrý deň, odoslané.

Klaudia

dobrý deň, zaujima ma farba kábla. Máme biely stromček 1,70. V pripade že je kábel zelený ako obyčajne, tak je to moc vyrazne. Máme svetlá aj s bielym kablom ? dakujem.

Doplnkovo

Dobrý deň, žiaľ svetielka máme len s klasickým zeleným káblom.

Dana

Dobrý deň.Vianočné LED svetielka nemáte v ponuke aj v teplej bielej?Ďakujem za odpoveď

Doplnkovo

Dobrý deň, biela je studená resp. snehový odtieň.

MVDr. Mária Szmolniczká

Dobrý deň! V názve máte, že tieto svetielka sú vhodné do interiéru a v popise sa už píše, že sa môže použiť aj v exteriéri. Môžem ich teda dať aj do exteriéru? ďakujem.

Doplnkovo

Dobrý deň, LED žiarovky môžete použiť v interiéri ako aj exteriéri (v prípade vonkajšieho umiestnenia nesmie byť prívodný kábel ani transformátor vystavený vlhkosti ani mrazu).

Michal Bandurič

Dobrý deň, prosím o zaslanie foto. Farba led sa dá meniť? 2m stromček 🎄 aká dĺžka sviečok?
Doplnkovo
pred 17 hodinami
Dobrý deň, poprosím Váš email, čo sa týka farby tá je jednotná preto červené svietia len na červeno a nedajú sa meniť na inú farbu, tak isto to je aj pri iných farbách čiže biela, multifarebná, červená, modrá. Pri 2m stromčeku by som volil 200LED variantu ktorá bude postačujúca.

miband77@gmail.com
S pozdravom Michal Bandurič.

Doplnkovo

Dobrý deň, odoslané.

Karin

Dobry den,

poprosila by som este viac foto na e-mail sindy@centrum.sk
Dakujem

Doplnkovo

Dobrý deň, odoslané.

Karin

Dobry den,

tie vianocne svetielka LED200 studena biela maju aj funkciu svietenia, ze pomaly zhasinaju a potom sa pomaly rozsvecuju alebo len blikacie funkcie ? Poprosila by som viac foto na email.

Doplnkovo

Dobrý deň, áno funkcia pomalého zasvietenia a zhasnutia je integrovaná v jednom z viacerých módov svietenia.

Eva Sekerková

Dobrý večer,
,dnes som zaplatila bankovým prevodom led svetielka , nakoľko mi to neprešlo kartou.Chcem sa opýtať či to treba ešte niekde potvrdiť,

Ďakujem Eva

Doplnkovo

Dobrý deň, pokiaľ ste urobili bankový prevod do konca tak už nie je nutné nikde nič potvrdzovať. Ihneď ako budú peniaze prevedené obdržíme Vašu objednávku ktorú budeme okamžite expedovať.

Michal B.

Dobrý deň, prosím o zaslanie foto. Farba led sa dá meniť? 2m stromček 🎄 aká dĺžka sviečok?

Doplnkovo

Dobrý deň, poprosím Váš email, čo sa týka farby tá je jednotná preto červené svietia len na červeno a nedajú sa meniť na inú farbu, tak isto to je aj pri iných farbách čiže biela, multifarebná, červená, modrá. Pri 2m stromčeku by som volil 200LED variantu ktorá bude postačujúca.

Dana Fridrichová

Dobrý deň,
môžete prosím poslať viac fotiek reťaze 200LED studenej bielej na e-mail DannyFridrich@gmail.com? Postačí prosím táto reťaz na 220 cm stromček s tým, že chcem reťaz zavesiť po celom obvode stromčeka?
Ďakujem.

Doplnkovo

Dobrý deň fotky sme Vám odoslali na Váš email, čo sa týka vhodnej dĺžky svetielok 200Led verzia svetielok má mierne cez 15 metrov čiže na 220cm stromček by určite mali stačiť.

Palo

Dobrý deň, poprosím o viac fotiek 100led stud biela a 200led stud biela.Ďakujem.
 pavol.szabados@gmail.com

Doplnkovo

Dobrý deň odoslané.

Erika Molnárová

Dobrý deň,poprosím o viac fotiek : 100Led stud.biela a 200led stud.biela. Ďakujem!
 erikamolnarova19@gmail.com

Doplnkovo

Dobrý deň fotky sme Vám odoslali na Váš email.

Mirka

Ďakujem za odpoveď. Len nechápem čo značí ten číselný údaj k predlžovačke, že 0,7 m.

Doplnkovo

Dobrý deň, číselný údaj značí že strana na ktorej je umiestnená časť kde je možné nadpojiť resp. predĺžiť svetielka je 0.7m.

Mirka

Zdravím, môžte mi vysvetliť ako mám chápať pojmy: napájací kábel – 0,8m a predlžovačka – 0,7m ?

Doplnkovo

Dobrý deň pojem napájací kábel značí jednu stranu konca svetielok kde je klasická koncovka ktorá smeruje do zásuvky a pojem predlžovačka znamená druhá čast konca svetielok ktorá konči koncovkou na ktorú sa dá nadpojiť dalšia sadá svetielok keby si ich chceli ľudia nadpojiť viac na ozdobu vačšieho a rozmernejšieho domu,stromčeka atď.

Klára Lučanová

Prosím viac fotiek. Ďakujem.
klara.lucanova@gmail.com

Doplnkovo

Dobrý deň odoslané.

Klára Lučanová

Prosím foto:
klara.lucanova@gmail.com

Doplnkovo

Dobrý deň odoslané.

Zuzana

poprosim viac foto na zuzu24@centrum.sk
dakujem

Doplnkovo

Dobrý deň odoslané.

Jakub

Dobri den mam doma 150cm vysoky strocek vedeli by ste mi poradit ci my bude nan stacit 100 diodova suprava alebo bude lepsia 200 diodova suprava za poradenstvo dakujem prajem pekny den

Doplnkovo

Dobrý deň jakub, dobrá otázka :-) To závisi od toho ako bude stromček ozdobený. Viacero ľudí má stromček postavený v rohu izby a tak svetielka rozmiestni len zo stran na stranu a nie po celom obvode stromčeku, pokiaľ by to bolo tak určite by vám stačila iba 100 led verzia no pokiaľ ho budete ozdobovať po úplne celom obvode, nevieme Vám zaručiť či to bude to postačovať.

Darina

Dobrý deň. Mohla by som poprosiť o bližšie info ohľadom exteriérového využitia a aj presné dlžky 100 a 200 led? Ďakujem

Doplnkovo

Dobrý deň celková dĺžka je rozpísaná napravo v parametroch čo sa týka použitia vonku, LED žiarovky môžete použiť v interiéri ako aj exteriéri (v prípade vonkajšieho umiestnenia nesmie byť prívodný kábel ani transformátor vystavený vlhkosti ani mrazu).

Martin

malkicek@gmail.com

Doplnkovo

Dobrý deň, odoslané.

Diana

Dobrý deň, poprosim viac fotiek 200 led svetielok.. vďaka mail: diana.tomkova@centrum.sk

Doplnkovo

Dobrý deň, odoslané.

Dana

Dobry den,červene svetla su červene,alebo do oranžova ?

Doplnkovo

Dobrý deň, svetla sú červenej farby.

Eva

Dobrý deň.Krásne ste rozpísali jednotlivé parametre svetielok.Zákazník má lepší prehľad a ľahšie rozhodnutie.Ďakujem

Doplnkovo

Dobrý deň p. Eva, ďakujeme za Váš názor ktorý nám pomohol k vylepšeniu informácií v tejto ponuke.

Martin

Poprosím foto na 200 led dakujem

Doplnkovo

Dobrý deň, viete nám poskytnúť Váš email ?

Eva

Objednala som si svetielka na stromček-krásne svietia,ale klamete zákazníkov,že 100 led žiarovky sú dlhé 10m keď to nie je pravda.Na krabičke je celková dlžka 8m a to by aj zodpovedalo skutočnosti.Prečo?

Doplnkovo

Dobrý deň, ponímanie slova klamať zákazníka mi príde skôr ako klamstvo za účelom dosiahnutia vyžšieho zisku, nemyslíme si že keby tie svetielka mali uvedené 9m alebo 10m predaj by bol len o 1 objednávku vyžší alebo nižši. Určite zákazníkov neklameme keď si pozrete našu stránku máme tam aj presne uvedenú dĺžku svetielok. Pokiaľ Vás tento údaj nepríjemne zaskočil veľmi nás to mrzí a hneď to v akcií pozmeníme na úplne presne a konkrétne uvedené číslo.
Dĺžka svietiacej časti 7,5 m
Napájací kábel 0,8 m,
Predlžovačka 0,7 m

Tomáš

Dobrý deň, prosím o viac fotiek – urboo14@gmail.com.
Ďakujem

Doplnkovo

Dobrý deň, odoslané.

Martin

Zdravím, jedná sa o klasický, jednoduchý adaptér alebo je to odpojiteľný a väčší adaptér (v tvare kvádra). Nakoľko ak sa nemýlim, tak tie s ochranou IP44 a viac by mali mať ten odpojiteľný adaptér v tvare kvádra, poprípade kocky… Ďakujem za odpoveď.

Doplnkovo

Dobrý deň, môžeme Vám zaslať fotografie na email.

Helena Machavová

Dobrý večer, poprosím foto.

Doplnkovo

Dobrý deň, poprosíme email.

Palo

Zdravím, prosím Vás kábel je na 100% zelený ? Prosím o zaslanie viac foto 200 ledkových. Ďakujem
 pavol.szabados@gmail.com

Doplnkovo

Dobrý deň, odoslané.

Majka

Poslali by ste mi viac fotiek led svietielok 10 metrov, na email mariastuckova@gmail.com

ďakujem

Doplnkovo

Dobrý deň, odoslané.

Peter

Dobrý deň.Chcem sa len opýtať,či kábel je zelenej farby,aby korešpondoval so stromčekom nakoľko v minulosti som takto objednával a kábel bol v bielom prevedení.Ďakujem.

Doplnkovo

Dobrý deň, kábel je v zelenej farbe.

Tatiana
Doplnkovo

Dobrý deň, odoslané.

Karol

Dobry den. Mal by som zaujem o fotky. Ako to je pri 200 ledkach s dlzkou…

Doplnkovo

Dobrý deň, 200led variant je dlhý 17metrov, pokiaľ nám poskytnete Váš email radi Vám fotky zašleme.

Lucia

Dobry den,
co sa tyka tych 8 sposobov blikania, je mozne ich nastavit aj tak aby len svietili a neblikali?

Dakujem.

Doplnkovo

Dobrý deň, áno samozrejme je možnosť zapnúť svetielka do módu kedy neprerušovane svietia.

Eva

Dobrý deň, ak objednám 2× svetielka platím len jedno poštovné?

Doplnkovo

Dobrý deň, samozrejme na jedno poštovné si môžete objednať aj vačší počet svetielok.

Zuzana Vámošová

poprosim fotky na vamos.miscik@gmail.com .dakujem

Doplnkovo

Dobrý deň, odoslané.

Baška

prosím o viac fotiek – basulka888@gmail.com, ďakujem

Doplnkovo

Dobrý deň, odoslané.

Martina Vráblová

Dobrý deň.
Chcela by som si objednať tovar:
No potrebujem to do exteriéru a preto sa chcem spýtať aké to má IP krytie?
Ďakujem

Doplnkovo

Dobrý deň, jedná sa o IP 64 LED žiarovky môžete použiť v interiéri ako aj exteriéri (v prípade vonkajšieho umiestnenia nesmie byť prívodný kábel ani transformátor vystavený vlhkosti ani mrazu).

Marta Červeňanová

Dobrý večer, môžem to zaplatiť v hotovosti pri doručení ?

Doplnkovo

Dobrý večer, žiaľ svetielka je možné zaplatit len prevodom alebo kartou na stránke zľavomat.sk

Jakub
Doplnkovo

Odoslané.

Ľubomíra

Dobry vecer.mozem poprosit o viacero fotiek na mejl l.supolienka@gmail.com. a este prosim otazka,tie biele su studena farba a 100 led je 10m a 200 led je 17m ano? Dakujem..

Doplnkovo

Dobrý večer, áno biela je studená. 100led majú do 10m, 200led majú do 17m. Foto Vám zašleme na Váš email.

Jakub

A do kolko stupnov pod mrazom vydržia ?
Poprípade mi môžete zaslet nejake fotky ?

Doplnkovo

Dobrý deň, môžete nám preposlať Váš email a fotky Vám zašlem obratom.

Jakub

Dajú sa napojiť na seba aj 2 sady ?

Doplnkovo

Dobrý deň, áno svetielka je možné nadpojiť na seba.

Kubo

A keď sa pokazia .. Dajú sa reklamovať ?

Doplnkovo

Dobrý deň, na tovar sa vzťahuje plnohodnotná 2 ročná záruka.

MARGITA

Dobry den chcem sa opytať či sa to da kupiť aj osobne bez poštovneho teda na predajni za tuto sumu vdaka

Doplnkovo

Dobrý deň, žiaľ osobný odber nie je možný.

Jakub

Ten adaptér mi nepríde ako moc bezpečný… Tie bezpečnejšie majú väčší adaptér (možno aj preto, že podporujú ip44)…

Doplnkovo

Dobrý večer Jakub toto su voľne predajné vianočné svetielka ktoré najdete v akýchkoľvek obchodoch či marketoch, jediný rozdiel je v cene a to dôsledkom toho že kým sa svetielka z výrobu dostanu k Vám prejdu procesom výroba, distribúcia, veľkoobchod, maloobchod preto je ich cena niekoľkonásobne logicky navýšovana, v tejto ponuke su svetielka o niekoľko krokov okrátene preto je ich cena nižšia a tak si ich môžu ľudia kúpiť v celku priaznivejšej cene. Ďakujeme za Váš názor a prajeme Vám krásne a ničim nerušené sviatky. S pozdravom team doplnkovo.

Jakub

kubo102030@cen­trum.sk Ďakujem !

Doplnkovo

Odoslané.

Jakub

Zdravím, 17 metrov to má aj s napájacim káblom? Ako vyzerá adaptér? (Keďže na foto nie je…) Ďakujem

Doplnkovo

Dobrý deň 17 metrov je celková dĺžka, pokiaľ nám poskytnete Váš email radi Vám zašleme viacero fotografií.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore