Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pečené čaje rôznych príchutí pre chladné večery

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Danka

Dobry den,

je mozne zamenit prichute? napriklad miesto Aloe Vera by tam bola znovu Lesna Zmes.

Dakujem za odpoved

EXTRAČAJE

Dobrý deň,
áno je to možné…, treba nás o tom vopred informovať…, najlepšie mailom alebo telefonicky.
Pekný deň.

Nikola Š

Dobrý deň,
na stránke je napísané: garancia doručenia do Vianoc, takže keď dnes objednám toto balenie, určite mi bude doručené pred Vianocami?

Ďakujem

EXTRAČAJE

Dobrý deň,
áno, keď objednáte dnes najneskôr do štvrtku 22.12.2016 by mal byť tovar u Vás…

Katarína

Dobry den,keby som si chcela objednat velke balenie 24×55ml dalo by sa spravit nejake darcekove balenie? dakujem

EXTRAČAJE

Dobrý deň, balenia 24×55ml pečených čajov nie sú darčekovo zabalené, momentálne takú možnosť ani nemáme.

Peter

Dobrý deň. Objednal som si u vás 2 × 24 Pečených čajov v rámci jednej objednávky. Dnes mi dorazilo v balíku 24 čajov. Dojdú mi ešte aj ostatné čaje alebo nastala niekde chyba.

EXTRAČAJE

Dobrý deň,
pravdepodobne nastala chyba z našej strany… za ktorú sa Vám ospravedlňujeme…
Prosím Vás napíšte nám mailom aspoň Vaše meno, priezvisko, až to vieme pozrieť a samozrejme chýbajúci tovar Vám dopošleme.
mail: info@extracaje.sk

Pavlína Dočkalová

Dobrý deň. Prosím Vás koľko percent cukru obsahuje jeden čaj?
Ďakujem.
S pozdravom Pavlína

EXTRAČAJE

Jedna porcia pečeného čaju 55ml obsahuje približne 29g sacharidov, z toho cukry cca 28g.

Mairim

Dobry den,kde vsade mate predajne?napriklad v okoli Nove Zamky?

EXTRAČAJE

Dobrý deň, naša firma má len internetový obchod www.extracaje.sk .

Táňa

Dobrý deň, koľko dávok čaju sa dá pripraviť ž jednej fľaštičky? Ďakujem za odpoveď. Táňa

EXTRAČAJE

Dobrý deň, z jednej fľaštičky pečeného čaju 55ml spravíte 1 porciu. Do šálky 0,25l zalejete horúcou vodou.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore