Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kvalitné kožené opasky – pri kúpe dvoch opaskov parfum zdarma!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Jana

Dobre rano prosim vas je tento opasok v darcekovim baleni? Popripade v nejakej krabicke? Dakujem…

Thibaud Gaudin

Dobry den. Ano je krabicke, myślom ze peknej😊

Lucia Mináriková

Dobry večer. Chcem sa spýtať, objednala som 2 opasky ale v objednavke neni napísané nič o pridani voňavky. Bude k nim pribalena? Ďakujem

Thibaud Gaudin

Dobry vecer pani Lucia. Ano, bude automaticky pribalena. Majte sa pekne a dakujem. Martin Mateas

Michal

Da sa opasok skrátiť aj jednoducho doma?

Thibaud Gaudin

Dobry vecer Michal. ANO , je to možné , ale nie u všetkých typov. Pokiaľ máte opasok v rukách , tak skúste postupovať podľa tohto: Na vnútornej strane opasku, v mieste hneď za kovovou „prackou“ ja kovový nit, ktorý má zárez ako klasický šrób/skrutka. Ten odskrutkujte,a celý diel s „prackou“ vitiahnite. Remeň skráťte na požadovanú dľžku, v mieste na znovuuchytenie „pracky“ musíte urobiť dierku a celý diel znovu nasadiť, a zaskrutkovať. Pokiaľ takýto typ nemáte, bohužial to nie je možné urobiť kvalitne. V takomto prípade dajte vedieť, vyriešime to čo najrýchlejšie. Martin Mateáš

Rudolf Rindos

Dobry den, takisto ako predosly zakaznik by som potreboval opasok čiernej farby, 120–125 cm, po sviatkoch je mozne si ho objednat.
Je mozne si objednat aj biely opasok ( do prace, som lekar … ) ?

Dakujem za odpoved

Thibaud Gaudin

Dobry den pan Rudolf. Ano pos viatkoch sa mozeme dohodnut na Vami pozadovanych variantoch. Prajem pekny den . Martin Mateas

Dušan Abel

Je možné objednat aj dlhšie?

Thibaud Gaudin

Dobry den Dusan, samozrejme je to mozne. Len teraz pred Vianocami to nie je mozne. Ale pokial mate obvod pasa do 120 cm, tak by nemal byt problem vybrat si z ponuky. Dajte mi pripadne vediet na office@thibaudgaudin.com. Majte sa pekne a dakujem. Martin Mateas

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore