Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Originálne hrnčeky so svojím vlastným motívom

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Radka Sedláková

Dobrý deň,
kúpila som si 3 vouchre, a to jeden biely hrnček s plnofarebnou potlačou a 2 vouchre magický hrnček s plnou potlačou. Po kúpe som cchela dokončiť objednávku cez on-line aplikáciu, dám tam kód prvého voucheru a keď chcem overiť druhý tak mi napíše „Voucher, ktorý chcete pridať sa nezhoduje s predchádzajúcim pridaným voucherom.“. Čo mám robiť keď ďalej sa mi nedá pokračovať?
Ďakujem

FaxCOPY a.s.

Dobrý deň, ak máte vouchery na rozdielne hrnčeky, je potrebné objednávku vytvárať postupne. Najskôr zadáte jeden voucher, vytvoríte si objednávku na 1 hrnček a po vyplnení všetkých údajov ju vložíte do košíka. Následne postupne povkladáte do košíka zvyšné hrnčeky a uzavriete objednávku. V prípade, ak vytvárate rovnaké hrnčeky (vo vašom prípade 2 magické), je možné zadať vouchery naraz – avšak len v prípade, že chcete vytvoriť 2 hrnčeky s rovnakým návrhom.

Jana

Ak chcem na hrnčeku mať nápis a nie fotografiu, da sa to zrealizovať a za akciovú cenu?

FaxCOPY a.s.

Dobrý deň, samozrejme na hrnček si môžete umiestniť akýkoľvek text alebo obrázok – zadanie podkladov je na vás. :-)

Veronika Bartošová

Dobrý deň,
cena je za jednu fotku na hrnček, či môžem dať aj dve fotky na 1 hrnček za uvedenú cenu? Ďakujem

FaxCOPY a.s.

Cena je za jeden hrnček, na hrnček môžete umiesniť aj koláž z viacerých fotiek, avšak podklad musí byť nahraný pri objednávke ako jeden obrázok.

Beáta Horváthová

Pri nažehlení je potrebné ponechať min. 5 mm biely okraj zhora aj zdola hrnčeka. Túto informáciu som myslela. Znamená to iba to, aby si zákazník vedel predstaviť ako bude umiestnená fotka?

FaxCOPY a.s.

Dobrý deň, tento údaj znamená, že fotografia nebude nažehlená úplne až po okraj – ostáva tam biely 5mm okraj.

Beáta Horváthová

Dobrý deň,
ku každému hrnčeku v popise máte napísané ako sa má nažehlovať fotka, tzn. že tá fotka nie je už súčasťou toho hrnčeka?

FaxCOPY a.s.

Dobrý deň, neviem, či presne rozumiem Vašej otázke. Predmetom ponuky sú hrnčeky s vlastnou potlačou – takže motív pre potlač si dodáva zákazník (vlastná fotografia, obrázok alebo nápis) v digitálne forme (jpg, png). Následne sa uvedená digitálna fotografia nažehlí na hrnček.

Zuzana

Dobrý den. Aka je cena poštoveho ?

FaxCOPY a.s.

Dobrý deň, na adresu zákazníka je možnosť zaslania kuriérom na dobierku za cenu 6,10€, alebo kuriérom + platba vopred za cenu 4,90€.

Peťa

Zakúpila som si 1 ks voucheru na hrnček, Kde na stránke/ v ktorom kroku je vloženie kódu???? Prešla som všetky kroky a iba v 2. kroku je zadajte kód, keď vložím ten od vás, neberie ho a pri rekapitulácii ukazuje cenu bez zľavy. Ďakujem za odpoveď.

FaxCOPY a.s.

Dobrý deň, objednávku vytvárate v on-line prostredí na stránke https://www.darcekyodsrdca.sk/domacnost-a-kancelaria/hrnceky-s-potlacou-a-fotkami , kde hneď v úvode vyberiete počet kusov, následne zvolíte režim platby „voucher“ a objaví sa vám okienko pre zadanie čísla voucheru – vložte číslo voucheru a potvrďte tlačidlom „Overiť a pridať“ následne môžete pokračovať vo vytváraní objednávky. V prípade, ak máte stále problém s vytvorením objednávky, prosím kontaktujte nás na našom on-line chate na stránke www.faxcopy.sk, kde vám naši kolegovia v pracovných dňoch od 8,00 do 16,00 hod operatívne pomôžu s vytvorením vašej objednávky.

Ľubomíra Mečiarová

Chcela by som sa opytat ohladom toho manipulacneho priplatku 2€.To teda zaplatim cenu cez zlavomat a ked si to pojdem vyzdvihnut do predajne,tak este aj tam 2€ priplatok?
Dakujem.

FaxCOPY a.s.

Dobrý deň, nie, pokiaľ si voucher uplatníte a teda objednávku na samotný hrnček vytvoríte prostredníctvom internetu – v našom on-line editore, a do predajne si prídete vyzdvihnúť vyhotovený hrnček, manipulačný poplatok neplatíte.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore