Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Odstraňovanie vrások mezoniťami

4,7 / 5 Salón ESTHES Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Jozo

Dobry den ,
chcel by som poradit. Mam 39 rokov a uvazujem na odstraneni vrasok okolo oci.
Ktory zakrok by ste mi odporucili? Chcel by som nieco, co dlhsie vydrzi.
Uvazoval som nad :
Aplikácia botulotoxínu
Odstraňovanie vrások mezoniťami
Frakčný CO2 resurfacing na vrásky
Najlepsie sa mi javi odstraňovanie vrások mezoniťami.
Je nutne vidiet osobu, alebo viete aj takto odhadnut.
Co by ste mi poradili.
Dakujem

Salón ESTHES

Dobrý deň. Každý z týchto výkonov má svoje indikácie, výhody aj nevýhody. Kombináciou ošetrení sa môže dosiahnuť lepší a trvácnejší efekt. Na zhodnotenie vhodnosti postupu je potrebná osobná konzultácia.

Renáta

Dobrý deň, chcem sa spýtať či zákrok na lícach pomôže aj k odstráneniu nosovo ústnych rýh, alebo sú nutné nite na obe partie zvlášť. Ďakujem

Salón ESTHES

Dobrý deň, pre požadovaný efekt je potrebné ošetriť obe partie, prípadne na vyplnenie nosovoústnej ryhy použiť kyselinu hyalúronovú. S pozdravom MUDr. Peter Sopko

Janka Čurná

Dobrý deň,

mám záujem si zakúpiť „odstraňovanie vrások mezonitami“ , no potrebujem informáciu či termín 28.2.2017 je termín na zakúpenie kupónov , alebo posledný termín na uplatnenie kupónov na zákrok.
resp. ak termín na uplatnenie kupónov je termín 28.2.2017 či je možnosť absolvovať tento zákrok aj počas marca/samozrejme na základe zakúpených kupónov/

ďakujem za info

Salón ESTHES

Dobrý deň, platnosť kupónov je do 28.2.2017 a štandardne do tohto dátumu je potrebné absolvovať zákrok. Pre iný termín, prípadný marcový, ma prosím kontaktujte telefonicky na č. 0907 913568. S poz­dravom MUDr. Peter Sopko

Alena

Dobry den, chcem sa spytat ako dlho nite vydrzia , resp. ako casto ich treba doplnat. Dakujem

Salón ESTHES

Dobrý deň, efekt mezonití pretrváva približne do dvoch rokov. Mezonite sa dajú doplniť aj priebežne, podľa potreby.

Majerčáková D

12 mezoniti je potrebnych na obidve noso ustne ryhy?
Aky je najblizsi volny termin?

Salón ESTHES

Dobrý deň, áno na každú stranu 6 mezonití, čiže 12 spolu. Najbližší termín je vo štvrtok 12.1. Je potrebné objednať sa telefonicky na č. 0907 913568

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore