Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Lyžiarska škola s možnosťou zapožičania výstroja

4,9 / 5 Lyžiarska škola PEPE SKI PEPE Ski and Snowboard School (SKI OPALISKO - Závažná Poruba) (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Alena Elischerová

Dobrý deň. Rada by som objednala voucher pre dcerku ktorá ma 3roky…dá sa aj take male dieťa prihlásiť?dakujem za info…

Lyžiarska škola PEPE SKI

Dobry den, pre deti ktore maju menej ako 4,5 roka odporucame max 1 hodinu lyzovania vkuse. Voucher sa neda rozdelit na 2 hodinove lekcie, takze ho nebudete vediet vuyzit naplno.

Mirka

Dobrý deň, dokedy je prosím možné nepoužitý voucher stornovať v prípade ak by sa kvôli zlým snehovým podmienkam nedal využiť?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v prípade ak by bol voucher pre zlé snehové podmienky nevyužiteľný bude sa dať stornovať do konca jeho platnosti.

Prajem Vám pekný deň

jana leova

dobry den
jedna sa len o lekciu lyzovania, alebo mate aj snowboardoveho instruktora? syn by chcel vyskusat snowboard..

Lyžiarska škola PEPE SKI

Dobry den, Voucher mozete vyuzit aj na snowboardoveho instruktora.

Silvia

Dobry den, rada by som sa len uistila, ci v termine 20.2.-6.3.2017 naozaj nie je mozne vyuzit dany voucher na lekciu lyzovania . Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v tejto ponuke nie je uvedené obmedzenie na využitie, takže v tomto dátume je možné tento voucher využiť. Lyžiarsky kurz je potrebné rezervovať vopred na tel. kontakte 0905 158 050 alebo mailom na info@pepeski.sk.
Prajem Vám pekný deň

Lyžiarska škola PEPE SKI

V tomto termine mozete voucher vyuzit v case od 9.00 do 11.00 alebo po 13.00. Dakujeme za pochopenie.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore