Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

3 hodiny profesionálnej starostlivosti a relaxu!

4,4 / 5 Salón krásy LS Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Katarina

Dobry den, chcela som sa spytat, ci mozem vyuzit sluzby ponukane tymto voucherom aj ked som tehotna ( mam na mysli fototerapiu a pripravky, ktore pouzivate? A, ci je mozne, kedze sme mimo Bratislavu vyuzit voucher aj po 31.3., ak si nebudeme vediet dohodnut termin skor. Dakujem, s poydravom Katarina

Salón krásy LS

Dobry den ak ste tehotna vynechame fototerapiu a pridame navyse masaz ruk a upravu obocia. Co sa tyka pripravkov tak su vhodne aj pre tehotne zeny. Mozete vyuzit voucher aj po 31.3 , predtym si ale zavolajte a objednajte sa. Dakujeme Salob krasy LS

inga

dobrý deň, chcem sa opýtať, čo v prípade, že mám gelové nehty? Môžete mi ich odstrániť, aby ste mi mohli urobiť japonskú manikúru, alebo namiesto manikúry by ste mi mohli ponúknuť inú službu? Ďakujem inga

Salón krásy LS

Dobry den , mohli by sme Vam ponuknut napr. pedikuru alebo upravu a farbenie obocia , mihalnic alebo sa dohodnete z kozmetickou aby Vam spravila + nejake osetrenie pleti. Pri objednavani sa , to spomente aby si kozmeticka vyhradila viac casu. Dakujeme Salon krasy LS

ememka

Chcem sa opytat na japonsku manikuru – vyuziva sa pri nej lak na nechty?

Salón krásy LS

Dobry den, nie lak sa nevyuziva. Japonska manikura sa robi na cisto prirodne nechty ktore su oslabene a stiepia sa. Tato manikura ich vyzivuje , posilnuje ich, vpravuje sa do nechtov vcely vosk, vitaminy A E, keratin. Nechty dostanu jemny lesk. S pozdravom Salon krasy LS

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore