Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

SKI & WELLNESS pobyt vo Ville Ľudmila *** pri Snowparadise Veľká Rača

4,2 / 5 Villa Ľudmila Kysuce (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Magdalena

Dobrý večer, máte prosím vás voľne 3 izby od 3.3 do 5.3 2017 pre 3 rodiny – 2 +2,2+3,2+1 ďakujem

Villa Ľudmila

Dobry den,termin mame volny aj pre 3 rodinky,s poz­dravom,recepcia villaludmila

Štefan

Dobrý deň.Mame záujem o termín 1.3 na 3 noci a cenovú ponuku pre 2 dospelých a 3 deti vo veku 10,3 a 1 rok.Potrebovali by sme izbu s 2-ma pristelkami alebo 1 rozkladacim gaucom.Dakujem za odpoved

Villa Ľudmila

Dobry den,termin mame volny,potrebujete si zakupit kupon na 3noci za 194eur.Dieta 10r,doplaca pristelku 15eur/noc
polpenziu 10eur/den.Dieta 3r.doplaca pristelku 10eur/noc,polpenziu 8eur/den.recepcia villaludmila

Alenka Ďatelinková

Ešte k tej prvej otázke som zabudla , že je to pre 2 osoby . Ďakujem

Alenka Ďatelinková

Dobrý deň, chcem sa spýtať na voľný termín od1.3 až 4 .3. 2017 , na 3 noci.

Villa Ľudmila

Dobry den,termin mame volny,recepcia villaludmila

Jozef Kováč

Dobrý večer, chcem sa spýtať na termin 1.3. – 3.3. 2017 pre 2 osoby. dakujem Jozef

Villa Ľudmila

Dobry den,termin mame volny,recepcia villaludmila

Marcela V.

dobry den, mam zaujem o poby na 3 noci, resp. 2 noci, cez víkend na začiatku marca 2017. 2 osoby dospele + 2 deti (5 a 6 rokov), polpenia. Prosím o ponuku, mate i bazen resp, blizko Vas? Cena skipaov? Ako daleko je zjazdovka pre deti vhodna? Dakujem.

Villa Ľudmila

Dobry den,termin mame volny,co sa tyka ostatnych informacii,najdete ich na prezentacii.re­cepcia villaludmila

Emilia Kraljikova

Dobry den, mate este volny termin od 13.2.do 17.2. a daju sa spojit 2 kupony, chceli by sme 5 dnovy pobyt. Dakujem

Villa Ľudmila

Dobry den,v termine od 13.2–17.2.2017/4no­ci,mame poslednu volnu izbu.Ano,mozte si spojit dva kupony a budete mat pobyt na 4noci.Zelam krasny zvysok dna,s pozdravom,re­cepcia villaludmila

Stefan

Dobrý vecer, mate volne ubytovanie pre 2+2 v termine od 19.-22.2.17?
Dakujem, Stefan

Villa Ľudmila

Dobry den,
je mi luto,ale termin mame vypredany,recepcia villaludmila

Andrej

Dobry vecer mate dve dvojpostelove volne na vikend 3–5.2 co je buduci vikend?a cena je tych 129 za jednu izbu na vikend?dakujem

Villa Ľudmila

Dobry vecer,je mi luto,ale termin 3.2–5.2.2017,mame vypredany.Bolo by to mozne od 4.2–6.2.2017,
s pozdravom,re­cepcia villaludmila

Jana Frandelova

Dobrý deň, chcem sa spýtať na termín od 26.2.2017 do 2.3.2017 – 2 dospelí a 1 dieťa 14 r. – máte voľnú izbu s polopenziou?

Villa Ľudmila

Dobry den,termin mame volny,zelam pekny zvysok dna,s pozdravom,re­cepcia villaludmila

Martina Blšáková

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať, či máte voľné ubytovanie pre 2 dospelé osoby a 2 deti (5 a 8 rokov) v termíne 1.3. do 5.3. 2017 a čo by to stále. Vopred veľká vďaka.

Villa Ľudmila

Dobry den,termin este mame volny.Potrebujete 2× kupon na dve noci=4noci
Dieta 5r,doplaca za pristelku:10e­ur/noc,za polpenziu:8eur/den
Dieta 8r,doplaca za pristelku:15e­ur/noc,za polpenziu:10eur/den

Andrea

Dobrý večer
Máte voľný termín na 2.2. – 4.2. 2017(3 noci )
pre :
2 dospelé osoby a 1 (12 ročné ) dieťa

Villa Ľudmila

Dobry vecer,volny termin na 3noci mame od 2.2–5.2.2017/3noci

Radoslav Čerevka

Dobry den, mate volnu izbu na termin od 23–26.02 pre 2.dosp.os a 1.dieta 8.r + polpenzia, je moznost aj sankovania a kupania, Dakujeme.

Villa Ľudmila

Dobry den,je mi luto ale termin 23.2–26.2 mame vypredany,
volny termin mame este od 20.2–23.2,s pozdra­vom,recepcia villaludmila

Elena

Dobrý deň.Chcem sa opýtať či v termíne od 5.2 do 8.2.2017 mate voľnú izbu pre 2 dospelé osoby

Villa Ľudmila

Dobry den,termin mame volny,s pozdra­vom,recepcia villaludmila

Katarina Dobrovodska

Dobry večer,cez portál zlavomat si chcem zakúpiť pobyt pre 2 osoby na 3 noci.J e možné ubytovať na izbe 15 ročné dieta a za akú cenu.Dakujem.Do­brovodska.

Villa Ľudmila

Dobry den,pristelka stoji:15eur/noc, polpenzia:10e­ur/den.Celkova cena za dieta na 3noci:75eur

Dobrovodská Katarína

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať , či máte voľný termín od 22.02. do 25.02. 2017 – 3 noci, 2 dospelé osoby a syn 15. rokov, cez portál zlavomat. Ďakujem za odpoveď, s pozdravom Dobrovodská.

Villa Ľudmila

Dobry den,termin mame este volny,s pozdra­vom,recepcia villaludmila

Danka

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, či by bolo možné ubytovanie v termíne od 19.2.2017 do 22.2.2017 na 3 noci pre 2 dospelé osoby. Ďakujem.

Villa Ľudmila

Dobry den,ano,terrmin mame volny,s pozdra­vom,recepcia villaludmila

Peter Matkobiš

dobrý deň, chcem sa spýtať či by bolo možné ubytovanie v termíne od 4.3.2017 do 10.3.2017 na 3 noci pre 2 dospelé osoby a 2 dti vo veku 10 a 16 rokov. ďakujem.

Villa Ľudmila

Dobry den,ano,termin mame volny.S pozdra­vom,recepcia villaludmila

Rendy

Zdravim,jezdi od Vás do Snowparadise i skybus,auto­bus?Diky

Villa Ľudmila

Dobry den,
ano,cca 50m,od nas jazdia skibusy do Snowparadise.S poz­dravom,recepcia villaludmila

Katarína

Dobrý deň,

chcem sa spýtať na dostupnosť voľných termínov cez portál zľavomat, ak by sme mali záujem prísť v čase od 27.12. – 30.12.2016 (na dve noci).

Bola by pre nás na dve noci v tomto rozmedzí voľná jedna izbička?

Za Vašu odpoveď Vám vopred Ďakujem

S pozdravom

Villa Ľudmila

Dobry den,je mi luto,ale tento termin je uz vypredany.Volny termin mame od 2.1.2017,s poz­dravom,recepcia villaludmila

Martin

Dobrý deň, bola by voľná izba pre manželský pár v období 3.1. – 5.1. ?
Ďakujem.

Villa Ľudmila

Dobry vecer,bolo by to mozne ale v termine od 2.1–4.1.2017 alebo od 4.1–6.1.2017.S poz­dravom,recepcia villaludmila

Andrea

D.deň, chcem sa opýtať, či máte voľnú izbu na 3–4 noci v termíne medzi 02.01.-8.01. pre 2 dosp. osoby a 2 deti (12r. a 4r.). ďakujem Andrea

Villa Ľudmila

Dobry den,termin mame volny.S pozdra­vom,recepcia villaludmila

Alexandra

Dobrý deň, chcem sa opýtať či máte ešte voľné dve izby pre dva páry v termíne od 26.12–29.12.2016, ďakujem

Villa Ľudmila

Dobry den,je mi luto,ale termin mame vypredany.S poz­dravom,recepcia villaludmila

Len Nikuška

máte prosím Vás voľný niaký vianočný termín ? pre dve osoby na tri dni ? Ďakujem ?

Villa Ľudmila

Dobry den,poslednu volnu izbu mame v termine od 29.12–31.12.2016/2noci.
S pozdravom,re­cepcia villaludmila

Kamil

Dobrý den,
máte volný pokoj pro 2 dospělé a dvě děti 6/10 v termínu 3–5.2.2017?

Villa Ľudmila

Dobry den,v termine od 3.2–5.2.2017,izbu s dvoma pristelkami,mame este volnu.S pozdra­vom,recepcia villaludmila

zuzana

dobrý deň,
chcem sa opýtať aký je doplatok za 9 ročné dieťa?
dakujem

Villa Ľudmila

Dobry den,dieta 9r,doplaca ubytovanie s polpenziou:25e­ur/den.S pozdra­vom,recepcia villaludmila

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

doplatok za 9 ročné dieťa je prístelka 15€/ noc , raňajky 5€/deň, večera 5€/deň.

Prajem Vám pekný deň

Lenka

Dobrý deň. V termíne od 20.-26.2.2017 máte voľnú izbu pre 2dosp. a 2deti?Ďakujem,s poz­dravom Lenka

Villa Ľudmila

Dobry den,termin mame volny a mame aj izbu s dvoma pristelkami.S poz­dravom,recepcia villaludmila

Dagmar Zelenská

Dobrý deň,
chcem sa opýtať ako daleko od vašej vily je Snowparadise,Ďa­kujem Zelenská

Villa Ľudmila

Dobry den,
od nasej vily je Snowparadise 3km,
s pozdravom,
recepcia villaludmila

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore