Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Namiešajte si zdravé raňajky z chutných zmesí olejnatých semien a ovocia

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Miška Slivka

Dobré ránko je tam z niekt.zmesy v ponuke aj bez obsahu hrozienok ?
Viem,že už som objednávala od vás zmes orechov a tam boli aj ten iný druh hrozienok-neviem presne ako sa volal,ktoré mi chutili ale ja klasické nemám rada tak preto sa pýtam
Ďakujeem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

hrozienka sa nachádzajú vo všetkých ponúkaných zmesiach.

Prajem Vám pekný deň

Saša

Dobrý deň, chcem si objednať zmes olejnatých semien 500g za 1,45€, chcem 5kusov a nedovolí mi urobiť objednávku, pretože je vraj obmedzený počet na zákazníka. Pritom v ponuke je uvedený ľubovoľný počet z ľubovoľnej varianty. Vyskúšali sme rôzne varianty a táto nám najviac vyhovuje.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

na jedného zákazníka je možné zakúpiť 10 ks jedného variantu. V prípade ak Vám to nefunguje, kontaktujte nás prosím na podpora@zlavomat.sk alebo telefonicky na čísle +421 232 117 321 a radi Vám s tým pomôžeme.
Prajem Vám pekný deň

Peter

Ake je kompletne zlozenie tych produktov ? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pre bližšie informácie o produkte kontaktujte prosím priamo dodávateľa emailom na pohoda.velkoobchod@centrum.cz alebo telefonicky +420 778 078 660, kde Vám radi odpovedajú na všetky Vaše otázky.

Prajem Vám pekný deň

Magdaléna Bernátová

Dobrý deň, dajú sa spojiť dve rôzne objednávky do jednej s vrátením poštovného, alebo jeho zarátaním do ďalšieho nákupu?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

na jedno poštovné si môžete vytvoriť objednávku z ponúk, ktoré nájdete na https://www.zlavomat.sk/podnik/23425-velkoobchod-pohoda . Pri pri nákupe tovarov z tejto ponuky sa Vám automaticky zaráta len jedno poštovné.

Prajem Vám pekný deň

Kathy

Dobrý deň, mam cukrovku a nikde som nenasla pomer cukru. Viete mi prosim povedat niečo viac o zložení.
Ďakujem

Veľkoobchod Pohoda

Dobrý den, Kathy,
kontaktujte mě na mailu radmila.stara@seznam.cz. Nevím, jaké zboží máte na mysli.
Hezký večer, Radka

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore