Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Klasická alebo reflexná masáž pre páry v Starom meste

4,6 / 5 ROYAL Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Viktória Purschová

Dobrý večer, ja som si u Vás objednala relaxačný sladký balíček pre dve osoby s klasickou masážou. Prvá rezervácia bola minulý piatok (10.3.2017), ale presunulo sa to na 18.3.2017, ale aj táto masáž sa na poslednú chvíľu zrušila a ďalšia je možná až od apríla, čo mi vôbec nevyhovuje, chcem poprosiť o vrátenie peňazí.
Ďakujem.

Health Services

Dobry den, samozrejme je nam velmi luto, ze si nemozete uzit svoj balicek z dovodu naplnenosti salonu a preto Vam bezproblemovo vratime peniaze spat. Prosim, aby ste napisali e-mail na info@healthservices.sk, kde Vam odosleme postup refundacie. Dakujem a prajem pekny zvysok dna.

Alena

Dobrý deň, mala by som záujem o klasickú masáž pre pár ale voucher je platný do 28.2.2017 a všimla som si na internete že vo februári už nie sú voľné termíny. Môžem si preniesť voucher do ďalšieho mesiaca?

Health Services

Dobry den, voucher sa da nahodit aj dopredu a masaz vyuzijete v miernom onekoreni. V pripade dalsich otazok nas, prosim, nevahajte kontaktovat. Tesime sa na Vas!

Radianna

Dobry den! Bylo by mozne objednat se na hodinovou masaz pro pary ke slecnam Paulince a Lucince? Dekuji a preji hezky den!

Health Services

Dobry den Radianna, samozrejme, kocky robia vzdy spolu v utorky a piatky doobeda. Dakujem a tesime sa na Vas!

Andrea

Dobry vecer, chcela by som sa opytat, ci je mozne si vybrat maserov aj pri kupone na masaz pre par? Dakujem :)

Health Services

Dobry den, vacsinou podla smien vybera system maserov, ak nam napisete mail mozeme Vam tam preposlat kedy kto robi a podla toho viete, kto Vas bude mat. Ale samozrejme pracujeme natom, aby sa dalo aj pri parovej masazi vybrst masera, avsak cely proces je trosku komplikovanejsi. Dakujeme a tesime sa na Vas!

Natália

Dobrý večer,
je potrebné vybrať termín hneď po zakúpení kupónu? Chcela by som to ako darček.

Health Services

Dobry den, staci kedykolvek do konca platnosti kuponu. Dakujem a tesime sa na Vas!

Michaela

Dobrý večer chcem sa spýtať ako je to s parkovaním v blízkosti salónu nakoľko by som prišla na masáž autom. Ďakujem

Health Services

Dobrý deň,

v okoli salónu sa dá parkovať hocikde v okolí, avšak treba vystihnúť čas a miesto. Radi Vám poradíme telefonicky alebo emailom, kde sa da presne parkovat

Dakujem a prajeme pekny zvysok dna.

HealthServices cen­tre

Silvia

Dobry vecer rada by som sa opytala ci bude par masírovaný v jednej miestnosti spolu
Dakujem

Health Services

Dobry den, moze, ale aj nemusi. Záleží od Vasich poziadaviek. Dakujem a tesime sa na Vas.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore