Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Apartmány v Tatranskej Lomnici – dovolenka pre celú rodinu i partie

Apartmány v Tatranskej Lomnici Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Ivana Krusberská

Dobrý den,
mám dotaz ohledně ubytování na 8 nocí (2 kupóny na 3 noci + kupón na 2 noci)
v období od 20. 7. do 10. 8. v apartmánu pro 2 osoby + 2 přistýlky. Poplatek za přistýlku je 15 €/pobyt nebo na každý kupón? Děkuji za odpověď.

Apartmány v Tatranskej Lomnici

Dobry den, Ivanka,

prazdninove terminy mame zatial predrezervovane v plnych cenach. Blizsie info Vam budem vediet dat najskor zaciatkom juna/cervna.
Prajem pekny den.
 Denisa

Roman

Dobrý deň píše vám romani…máte voľné ubytovanie v termíne 22.2.-24.2. Pre 2 dospele osoby a 6 ročne dieťa?

Apartmány v Tatranskej Lomnici

Dobry den,
tento termin mame uz plne obsadeny. Rada Vam vyhoviem v nejaky iny termin.
 Denisa

Andrea

Dobry den,mate volne v termine od 10.-12.2.2017? Pre 2 dosp.osoby + 1 dieta male.
Dakujem Andrea

Apartmány v Tatranskej Lomnici

Dobry den, dakujem za zaujem, zial, tento termin sme uz obsadeni.
 Denisa

Denisa

Dobrý deň ja by som sa chcela opytat ci je možne prist na pobyt za kupon aj pocas veľkonočných sviatkov ďakujem za spätnu odpoved

Apartmány v Tatranskej Lomnici

Dobry den, velkonocne sviatky uz mame plne obsadene.
Pekny den.

Viliam

Dobry den. Chcel by som pobyt od 3.2. do 5.2.2017. 2 dospeli 15 rocna dcera 10 rocny syn a 6 rocna dcera. Co by to sstalo?

Apartmány v Tatranskej Lomnici

Dobry den,
dakujem za Vas zaujem. V tomto termine sme uz plne obsadeni.
 Denisa

Lubomir Mika

Apartman s 2 spalnami je s priplatkom predokladam, ale nevidim nikde kolko. Mozete mi prosim napisat, kolko by nas vysiel cely pobyt na 3 noci keby sme chceli vacsi apartman, pricom by sme boli 2 dospeli, 1× 5rocna slecna a jedno 1.5 rocne babo, ktore ma vlastnu postielku a radi by sme mali vacsi apartman ako som pisal.

Dakujem

Apartmány v Tatranskej Lomnici

Dobry den,
apartman s dvomi spalnami nie je s priplatkom, pretoze tam nie je ziadna pristelka.
Postielku pre babatko Vam dame zdarma.
Denisa, majitel

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore