Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Relaxačný a wellness pobyt v rezorte Zora v Bardejovských Kúpeľoch

Mimoriadne
Mimoriadna ponuka, ktorá patrí medzi 10 % najlepšie hodnotených ponúk na Zľavomate a zároveň má dostatočný počet recenzií.
4,8 / 5
Apart-club Zora Šariš (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Monika

Dobrý večer chcela by som sa informovať či máte takéto ponuky aj na letné mesiace ďakujem.

Apart-club Zora

Dobrý deň. Zavolajte nám poprosím 0919230933. S poz­dravom Apart-club Zora

Katka

Dobry den, telefonne cislo uvedene v ponuke je neexistujuce. Kam sa Vam da zavolat a overit si dostupnost terminov?

Apart-club Zora

Dobrý deň. Naše číslo 0919230933
S pozdravom Apart-club Zora

Martin Henžel

Dobrý deň.
Máte prosím voľnú izbu z manželskou posteľou pre manželov v termíne od 14.4 – 16.4. 2017 ? A v akej cene ?
Ďakujem

S pozdravom
 Martin

Apart-club Zora

Dobrý deň. Odpovedali na mail. S pozdravom Apart-club Zora

Eva Kolesarova

Dobry den. Mate prosim volny termin 29.4 – 1.5?

Apart-club Zora

Dobrý deň. Izbu Superior už ne máme, a rezervácia ktorú VI urobili crez booking to úplne iný tip ubytovania. S pozdravom Apart-club Zora

Jojo Lacko

Wellnes

Apart-club Zora

Dobrý deň. Zavolajte nám poprosím 0917912716. S poz­dravom Apart-club Zora

Jojo Lacko

Dobrý mám.otázku aky airlines ponúkame ubytovaniu ?

Apart-club Zora

Dobrý deň. Zavolajte nám poprosím 0917912716. S poz­dravom Apart-club Zora

Mária Šuchtová

Dobrý večer, mám rezervovaný pobyt od 17.3 – 19.3.2017 chcem sa opýtať do ktorej hodiny je nástup na pobyt v piatok.

Apart-club Zora

Dobrý deň pani Nástup od 14.00 do 24.00
S pozdravom Apart-club Zora

Zuzana

Dobrý deň, mala by som záujem o Veľkonočny pobyt-apríl 2017. Máte voľný apartmán? Ďakujem.

Apart-club Zora

Dobrý deň. Ne máme voľný izby v tom termíne. S pozdravom Apart-club Zora

Katka Kaňuchová

Kedy máte prosím Vás v máji voľné termíny pre variant 1 osoba s procedúrami? Brali by sme asi dva vouchre. Ďakujem

Apart-club Zora

Dobrý deň. Zavolajte nám poprosím 0917912716. S poz­dravom Apart-club Zora

Katka Kaňuchová

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať.. mám záujem o variant 1 osoba na 5 dní s procedúrami, ale čítam obmedzenie, že pri obsadení izby iba 1 osobou sa dopláca 45€. To je suma za celý pobyt alebo na každý deň? A keď teda kupujem ten variant pre 1 osobu prečo by som mala doplácať, že som 1? :) Neviem či som to správne pochopila.. Ďakujem

Apart-club Zora

Dobrý deň. Zavolajte nám poprosím 0917912716. S poz­dravom Apart-club Zora

Iveta Blahova

Mate volny termin 24–26.3?

Apart-club Zora

Dobrý deň. Máme voľný izby v tom termíne. S pozdravom Apart-club Zora

Dagmar

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať či máte volný termín na 24.02–26.02.2017. Ďakujem

Apart-club Zora

Dobrý deň. Áno, mám voľný izby v tom termíne. S pozdravom Apart-club Zora

Anna Kachničová

Dobrý deň
Mám záujem o pobyt počas Veľkonočných sviatkov r. 2017 pre 2 osoby a podľa možnosti so zľavou pre seniorov. Ďakujem.

Apart-club Zora

Dobrý deň. Ospravedlňujem sa ale v tom termíne ne máme voľný izby. S pozdravom Apart-club Zora

Jarmila Jakubíková

Dobrý večer, je možný pobyt cez Veľkonočné sviatky?

Apart-club Zora

Dobrý večer. Ospravedlňujem sa ale v tom termíne ne máme voľný izby. S pozdravom Apart-club Zora

anna janoskova

Dobry podvecer,prosim Vas mate volny termin nastupu 23.12–25.12.2016 dakujem

Apart-club Zora

Dobrý večer. Voľný termín máme ale v tom termíne ne platí voucher zlavomatu. Ale môžete zavolať nám.

Maria

Dobry den, chcem sa inormovat, ci sauny a bazen, ktore pokytujete vo Vasom rezorte su zahrnute v cene, alebo sa za ne musi doplacat?

Apart-club Zora

Dobrý večer. Sauna zahrnutá v cene keď objednáte ten variant, ale bazén už zatvorený ( S pozdravom Apart-club Zora

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore