Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zrelaxujte a načerpajte energiu na skvelom wellness pobyte v rekreačnom stredisku Hutira Relax Club

3,8 / 5 Hutira Relax Club Bojnice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Silvia

Dobry den, da sa ubytovat aj so psikom? Male bytove plemeno, zvyknute na ludi, chodieva s nami na dovolenky. Aky by bol priplatok?

Hutira Relax Centrum

Dobrý deň
Ano da sa ubytovat so psíkom poplatok 6€ noc

Michal

Dobry den, mate k dispozicii detsku postielku? Za kolko? Dakujem

Hutira Relax Centrum

Dobrý deň , detská postieľka je k dispozícii za 5 eur na noc . S pozdravom Hutira relax club

Adriana Baračka

Dobrý deň, je možné si cez zľavomat zakúpiť u vás aj Veľkonočný pobyt? a koľko by sa doplácalo za osobu nad 15 rokov,Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na recepcia@hutirarelaxclub.sk alebo telefonicky +421 907 4­68 767. Dopla­tok za osobu nad 15 rokov je: prístelka 14,90€/ noc ; polpenzia 10€/noc.

Prajem Vám pekný deň

Hutira Relax Centrum

Dobrý deň
Počas velkonočných sviatkov máme všetko obsadené
S pozdravom

Erika Paulovičová

Dobrý deň Chcela by som sa opýtať či máte voľný termín na víkendový pobyt V dňoch 10.3 – 12.3 Za odpoveď vopred ďakujem

Hutira Relax Centrum

Dobrý deň, áno máme kontaktujte nás e-mailom alebo na t.č.

S pozdravom

Margita

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či ten vstup do Welness je na každý deň po dve hodiny či iba 2hodiny??
Ďakujem

Hutira Relax Centrum

Dobrý deň
Záleži na tom o aký zlavomat mate záujem.
s pozdravom

Renáta

Dobrý deň. Mohla by som sa opýtať či v termíne od 3.3 – 5.3. 2017 dve voľné izby ? Ďakujem za odpoveď.

Hutira Relax Centrum

Dobrý deń, ano sú ešte voľné izby v tomto termíne.

Mária Fischerová

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, či máte voľný víkend v termíne 12.-14.5.2017 pre dve osoby na 2 noci.
Prajem pekný deň.
Fischerová

Hutira Relax Centrum

Dobrý deň, ano máme. S pozdravom Hutira relax club

Kristína

Dobrý večer chcela by som sa spýtať ako je myslený pristelok pre dieťa to sa platí na deň 14,90 alebo doplatíme 14.90 jednorázovo na celý pobyt čo tam budeme

Hutira Relax Centrum

14,90 1noc. S pozdravom

Lenka

Dobry den poprosim vas volne twrminy vo februari daakujem

Hutira Relax Centrum

Dobrý deň, ešte je vo Februári množstvo termínou voľných , kontaktujte nás telefonicky alebo emailom. S pozdravom Hutira relax club

Lenka

Dobrý večer, chcem sa opýtať či máte ešte niečo voľné na termín 10.2.-12.2.. Ďakujem.

Hutira Relax Centrum

Dobrý deň, máme ešte voľné izby . V prípade rezervácie nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. S pozdravom Hutira relax club

Viera

Dobrý deň, 45€ je pre jednu osobu na dva dni, alebo pre dve osoby ? Ďakujem

Hutira Relax Centrum

Dobrý deň , pre dve osoby izby sú dvojlôžkové s manžeľskou posteľou . Takže na 1 noc –2 dni – 45 eur dve osoby + rańajky v cene.

Majka

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať či ešte máte voľné 2 izby na 10.-12.3.

Hutira Relax Centrum

Dobrý deň, ano v tomto termíne máme voľné izby. V prípade rezervácie Vás poprosím emailom alebo telefonicky.

Mia

Dobry den,
prosim Vas, da sa pri pobyte vo Vasom hoteli dohodnut jazda na koni s instruktorom v jazdiarni?
Dakujem pekne.

Hutira Relax Centrum

Dobrý deň , to si musíte dohodnút vy v jazdeckom klube Navaho ktorý sa nachádza nedaľeko od nás. S pozdravom Hutira relax club

Marek

Dobrý deň,vnútorný bazén má akú teplotu?

Hutira Relax Centrum

Dobrý večer
Okolo 26 stupňov

Kristína Antoniova

Dobry deň.chcela by som sa spýtať.Chceli by sme ísť tri dospelé osoby v čase od 27.12–29.12.2016. Ako by to bolo so vstupom do wellnessu pre tretiu osobu? A či sa izby nachádzajú v podkroví.ide o to ze otec chodí o barlach .

Hutira Relax Centrum

Dobrý deň
Ano izby sa nachadzaju na prvom poschodí kde nieje vítah
Za welnes by si tretia osoba musela priplatit a tak isto aj za pristelok to je 14,90€ a 2-hodinový vstup 6€ do saun
S pozdravom

Hutira Relax Centrum

Platí sa aj polpenzia vo vyske 10€

Martin

Dobrý večer, môžu sa objednať do tohoto wellnesu aj neplnoletí?

Hutira Relax Centrum

Dobrý deň
Samozrejme :D

Erika

Prosím Vás máte ešte voľný nejaký Vianočný termín ? Ďakujem.

Hutira Relax Centrum

Dobrý deň
O aký datum by ste mali zaujem
S pozdravom

Hutira Relax Centrum

Mame volne od 26.12 az do 31.12

Len Nikuška

Prosím Vás máte ešte voľný niaký Vianočný termín ? Ďakujem

Hutira Relax Centrum

Dobrý deň
zavolajte nam na cislo 0907468767 . Mame este volný pobyt
S pozdravom

Zuzana

Dobry den, pri pobyte cez vikend su 2 hod.wellnessu zdarma. Je potrebne si ho vopred objednat kvoli kapacite na urcity cas? Dakujem

Hutira Relax Centrum

Dobrý deň
Nie nemusite wellness je od piatku az do nedele v hodinach od 17:00–21:00 otvoreny
S pozdravom

Izabela

Pokial chceme ist cez tyzden, mame neobmedzený vstup do wellnes?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pri kúpe variantu na pobyt cez týždeň máte v cene zahrnutý 2 hod. vstup do fitness centra a neobmedzený vstup do bazénu pre 2 osoby .

Prajem Vám pekný deň

Hana

V cene je aj vstup do HUTIRA RELAX CLUBu (hlavne mi ide o sauny)?

Hutira Relax Centrum

POKUD SI ZAKOUPITE VÍKENDOVÝ POBYT MÁTE ZDARMA DVE HODINY WELLNESS -SAUNA FINSKA A PARNÁ +BAZEN . S POZDRAVEM HUTIRA RELAX CLUB

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore