Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Skvelá dovolenka s privátnym wellness vo Vysokých Tatrách

4,2 / 5 Vila Astra Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Stanislav Murnik

zdravím…chcel by som si u Vas rezervovať pobyt na víkend v dňoch 9.10.11.6.2017 v tej cene ako ponukate teraz…Je možne si to už teraz rezervovať..?

Vila Astra

Dobrý deň,termín máme volný.Poprosím kontaktovať na info@vilaastra.sk ohladom predbežnej rezerváciu a po zakúpení voucheru a zaslaní čísla na náš email bude rezervácia potvrdená.S poz­dravom Vladimír Ševčovič Vila Astra.

Marta Darabošová

Dobrý deň, máte voľný termín od 14.4.2017–17.4.2017? 2 dospelí a 1 dieťa 10 ročné. Ďakujem.

Vila Astra

Dobrý deň,žial termín je už obsadený.S poz­dravom Vladimír Ševčovič Vila Astra.

Andrea

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte voľný termín od 08.02 do 10.02.2017 pre 2 osoby. Ďakujem

Vila Astra

Dobrý deň,áno termín je zatial volný.S pozdravom Vladimír Ševčovič Vila Astra.

Ivana

Prosím o cenu v rodinnej izbe 2 dospelý ,jedno 6 ročné a jedno 17 roc.dieťa pri kúpe vouchera,ďakujem

Vila Astra

Dobrý deň,doplatok za 6 ročné dieta s polopenziov 17€ a 17 ročné 22€ na noc.S pozdravom Ševčovič Vladimír Vila Astra.

Tomas

Dobry vecer chel by som sa spytat ci mate daco volne este v termine od 18.2 pre 2 dospelych a jedno dieta vo veku 9r? Na 4 dni a aka by tam bola cena? Za odpoved dakujem

Vila Astra

Dobrý deň,termín máme ešte volný.K dispozícii je rodinná izba s dvomi spálnami.Pri zakúpení voucheru,doplatok za dieta s polopenziou 17€/noc.

imo nagy

dobry den chcel by som si rezervovat termin od 7.1 do 11.1 2017.mate volni termin?

Vila Astra

Dobrý deň,ano termín máme volný.S pozdravom Vladimír Ševčovič Vila Astra.

Martin

Dobrý deň, bola by voľná izba pre manželský pár v období od 4.1. – 6.1. ?
Poprípade 5.1. – 7.1. ?

Ďakujem.

Vila Astra

Dobrý deň,áno termín je zatial volný.S pozdravom Vladimír Vila Astra.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore