Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Jarný alebo jesenný turistický a relaxačný pobyt pod Chopkom v Nízkych Tatrách v legendárnej chate Björnson. TIP na darček!

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Hotel Björnson Jasná*** & Björnson Tree Houses Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Katarína Babišová

Dobrý deň. Chcel sa opýtať čo obsahuje wellnes. :)

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

wellness obsahuje fínsku saunu + exterierové fínske kade.

Prajem Vám pekný deň

Eko-šport hotel Björnson***

Dobry den,
k dispozicii je exterierova relax zona – finska sauna a exterierove finske kade s horucou vodou.

Lubka

Dobrý večer chcela by som sa opýtať ako je to a deťmi 13 a 11 rokov. Koľko sa za nich platí za víkendový pobyt.

Eko-šport hotel Björnson***

Dobry den,
doplatok za dieta je 16,00€ / noc.

Dada

Dobry večer chcem sa opytat na na volne terminy v mesiaci april vo vasom hoteli,mala by som zaujem o ubytovanie v izbe vyssieho štandardu a aky je priplatok za takuto izbe
Za odpoved ďakujem.

Eko-šport hotel Björnson***

Dobry den,
aktualne su obsadene terminy: 31.3. – 2.4., 7.4. – 9.4., 14.4. – 17.4.2017. Ostatne terminy su plne k dispozicii. Doplatok za izbu vyssieho standartu nie je nutny.

Tomas

Dobry vecer chcel som sa spytat ubytovat sa vo vasom hoteli da az od marcovych terminov za taku cenu? Dakujem

Eko-šport hotel Björnson***

Dobry den,
na kupony je mozne ubytovanie az od 31.3.2017. Na pobyty pocas mesiaov januar-marec nam mozete poslat objednavku na recepcia@bjornsonka.sk, radi Vam pripravime ponuku.

IVAN

Dobry den, ako je prosím riesene WC a sprchovanie.

Eko-šport hotel Björnson***

Dobry den,
kazda izba v hlavnej chate ma k dispozicii wc a kuplenu v izbe.

Nina

Dobry den, chcela by som sa spytat, ci je tam zahrnute aj dieta do 3 rokov gratis.

Eko-šport hotel Björnson***

Dobry den,

ano dieta do 3r. je gratis v ramci kuponu.

Katka

Dobry den, rada by som sa spytala, ci ide o ubytovanie v hlavnej chate a nie v hosteli. Dakujem!

Eko-šport hotel Björnson***

Dobry den,
jedna sa o ubytovanie v hlavnej chate.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore