Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Letný horský pobyt v Hoteli Mikulášska chata*** v Jasnej

4,6 / 5 Hotel Mikulášska Chata*** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Milena

Dobry den, je volny termin, na dve noci, v tydnu od 28.8. do 1.9.? A je v cene doplatku, za dite do 12 let, zahrnuta i strava?

Hotel Mikulášska chata

Dobrý deň , ďakujeme za Váš záujem o pobyt v našom hoteli. Je nám ľúto ale v uvedenom termíne nemáme voľnú kapacitu izieb.
Voľný termín by bol od 27.08. – 30.08.2017 alebo od 01.09. – 07.09.2017.
Deti od 4 – 12 rokov na prístelke doplatok 10eur / osoba / noc.

S prianím pekného dňa
Kasanická

Dávid

Dobrý deň prajem, chcel by som sa informovať o dostupnosti voľnej izby pre 2 osoby v termíne 14.-17.9.2017. Za odpoveď Vám vopred ďakujem.

Hotel Mikulášska chata

dobry den , zial v danom termine nemame volne kapacity, v pripade ineho terminu nas nevahajte kontaktovat. pekny den

lukacova

dobry den, je vobec moznost a ak ano za aku cenu pobyt pre 3 dospele osoby v termine 1–3.septembra? dakujem

Hotel Mikulášska chata

Dobry den, dakujeme za Vasu otazku, v danom termine mame volne kapacity. Varianty su 2.

  1. dvojlozkova izba s pristelkou kde je cena :155 € /2 dosp osoby + 30 € /dosp osoba na pristelke
  2. apartman pre 4 osoby: cena pre vsetky dospele osoby : 77,50 / 2 noci + 20 € za neobsadene lozko

v pirpade zaujmu nas nevahajte kontakovat, hotel Mikulasska chata
Angelika Havettová

Dobrý deň

Chcem sa opýtať na termín 10.8.2017 – 13.8.2017 pre dve osoby.

Ďakujem

Hotel Mikulášska chata

Dobrý deň prajem
Ďakujeme za Váš záujem o pobyt v Hoteli Mikulášska chata ***
Žiaľ v termíne od 10.08. – 13.08.2017 nemáme k dispozícii žiadne voľné izby.
Tešíme sa niekedy nabudúce
S pozdravom Kasanická

Andrea Sepesi

Dobry den.Chcel by som sa opytat,či máte volnu izbu pre 2 osoby v termine od 25.08–28.08.
Za odpoved vopred dakujem.

Hotel Mikulášska chata

Dobrý deň prajem
Ďakujeme za Váš záujem o pobyt v našom hoteli.
V termíne od 25.08. – 28.08.2017 máme k dispozícii dvojlôžkovú izbu.
S pozdravom
Kasanická Renata

Recsková Alžbeta

Dobrý deň. Chcela by som sa Vás opýtať či máte voľné od 31.7. do 5.8.2017 pre dvoch dospelých a dve deti (2a7 rokov) ? Ďakujem veľmi pekne.

Hotel Mikulášska chata

Dobrý deň prajem pani Recsková
V termíne od 31.07. – 05.08.2017 máme k dispozícii posledný apartmán pre 4 osoby.
V prípade záujmu o pobyt Vás prosím o rezerváciu na recepcia@mikulasskachata.sk
S prianím pekného dňa
Kasanická

Eva Krátka

Dobrý deň, máte voľné od 17.8.-20.8.2017 pre 2 osoby?

Hotel Mikulášska chata

Dobrý deň pani Krátka, v termíne od 17.-20.08.2017 máme dostupnú dvojlôžkovú izbu. Pre rezerváciu pobytu nás prosím kontaktujte na recepcia@mikulasskachata.sk. Prajem pekný deň

Ján Šmehlík

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či máte volný termín v období od 14.82017 do 21.8.2017 pre dvoch dospelých a dve deti do 12 rokov vo vačšej izbe, a aká by bola cena na 4 dni. Ďakujem Šmehlík

Hotel Mikulášska chata

Dobrý deň pán Šmehlík, voľné ubytovanie máme v termíne od 14.-18.08.2017 v a­partmáne alebo od 14.-21.08.2017 máme k dispozícii dve dvojlôžkové izby. V prípade, že by Vám vyhovovala niektorá z možností, neváhajte nás kontaktovať na recepcia@mikulasskachata.sk a radi Vám poskytneme ďalšie informácie.
S pozdravom Ing. Patrícia Máleková

Tatiana Pirigyi

Dobrý deň.Dostupnosť termínu 19.-20-.21.5.2017 pre dva páry?
Ďakujem.Tatiana.

Hotel Mikulášska chata

Dobrý deň prajem
Je nám veľmi ľúto ale v termíne od 19.05. – 21.05.2017 nemáme voľnú kapacitu hotela.
Voľný termín by bol od 21.05. – 25.05.2017.
S pozdravom

Jozef Halama

Dobry den v pondelok som si objednal voucher , platil som kartou a potreboval by som ho do zajtra, dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

skúste si skontrolovať aj priečinok spam, reklama alebo propagácie. Voucher si taktiež môžete po prihlásení kedykoľvek stiahnuť zo svojho užívateľského profilu. Stačí otvoriť https://www.zlavomat.sk/prihlasenie, kde vložíte e-mail a heslo. Po prihlásení uvidíte vpravo hore tlačítko „Moje nákupy“, po kliknutí naň sa Vám zobrazí Váš účet so všetkými zakúpenými vouchermi. V prípade akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať emailom na podpora@zlavomat.sk alebo telefonicky na čísle +421 232 117 321.
Prajem Vám pekný deň

Katarína Klopanová

Dobry den,syn ma tri roky. Priplacali by sme aj za neho, ked chcem pre neho stravu a pristelku? Dakujem.

Hotel Mikulášska chata

Dobrý deň pani Klopanová,

v prípade, že by ste chceli pre dieťatko prístelku je doplatok 10 €/noc.
Prajem pekný deň

Hotel Mikulášska chata

Dobrý deň prajem
Dieťa do 3 rokov zdarma bez nároku na lôžko a prístelku,
Ak máte záujem o stravu a prístelku doplatok je 10€ / osoba / noc

Ďakujeme
S pozdravom

Jana

Dobry den.
Prosim Vas v cene je izba standard? Da sa priplatit aj vacsia?

Hotel Mikulášska chata

dobry den, dakujeme za otazku, co sa tyka izieb mame k dipozicii i vacsie a teda zalezi od terminu, cena sa nemeni, takze sa treba informovat na recepcii, pekny den

Janka

Ak mame dve deti (4 a 8), zmestia sa do izby 2 pristelky?

Hotel Mikulášska chata

dobry den, v niektorych izbach je to mozne, zalezi od terminu a obsadenosti,
pekny den

Jana Dobišová

dá sa objednať aj prístelka pre dieťa /14r./ ?v akej cene?

Hotel Mikulášska chata

dobry den, cena za pristelku osoby starsej ako 12 r je 30€/os /noc

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore