Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Relaxačný pobyt pre 2 osoby – varianty aj so vstupom do kúpeľov SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice

4,2 / 5 Hotel Rezident Turčianske Teplice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Vladimíra

Ja som vybrala variantu pobytu GOLD cez týždeň ako darček pre starých rodičov a tam bol termín uplatnenia do 31.5.2017, ale keď mi prišli inštrukcie k platbe, už bola uvedená platnosť do konca roka, čo by im nevyhovovalo, ďakujem

Hotel Rezident

Dobrý deň. Vladimíra balíček je možné uplatniť do 31.5.2017 upo­vedomili sme spoločnosť ZĽAVOMAT a preveríme kde nastala chyba . S pozdravom

Zlavomat.sk

Pekný deň Vladimíra,
platnosť pobytu je do 30.5.2017, preto nerozumieme informácii ktorá Vám prišla. Môžete nám tento e-mail preposlať na podpora@zlavomat.sk, pozrieme sa na to. Ďakujeme

Vladimíra

Dobrý deň, pobyt je možné si vybrať iba do konca rok 2016

Hotel Rezident

Dobrý deň . Myslíte dátum nástupu na pobyt alebo variantu balíčka ? S pozdravom

Andrea R.,RADOLA

Dobrý, mala by som otázku na pobyt v hoteli, či je v cene automaticky zahrnutý welnes, nakoľko sa uvádza iba masáž 20 minútová a 3 hod. Vstup do Spa-Turcianske Teplice

Hotel Rezident

Dobrý deň . V pobyte je zahrnuté presne to čo je tam uvedené čiže v danom prípade masáž a vstup do Spa & Aquapark Turčianske Teplice. S pozdravom

Jan Kudry

oprava, myslel som 28.-30.12.2016

Hotel Rezident

Dobrý deň Jan,
o dostupnosti termínov sa prosím informujte priamo na recepcii hotela, kontakt : 0905 710 777, 043 492 37 17 alebo e-mailom na hotelrezident@azet.sk.

Jan Kudry

dobry den, našla by sa dvojložkova izba na dve noci v termine od 28.12 do 20.12.2016 a v akej cene

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotelrezident@azet.sk alebo telefonicky +421 434 923 717.

Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore