Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Saunový a bazénový svet na Termálnom kúpalisku Novolandia

4,3 / 5 Wellness NOVOLANDIA Rapovce  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
debnárová

chcela by som 4 vstupy na sobotu – 25.03.2017

Wellness NOVOLANDIA

Dobrý deň, nie je potrebná rezervácia, stačí prísť. Samozrejme ak máte záujem o zvýhodnené vstupy, je nutné si zakúpiť kupóny tu na Zľavomate. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 0918 949 308. Tím Novolandia

Mark

Dobrý deň. Vírivka Whirlpool je aj pre ostatných návštevníkov, alebo len pre saunový svet? Častokrát sa stalo, že si ju užívali aj ostatny, čo sa prišli len kúpať a nebolo tam pre saunérov miesto. Nikto s personálu to nerieši.....

Wellness NOVOLANDIA

Dobrý deň. Whirlpool je pre návštevníkov ktorí majú zelený náramok t.j. zakúpený wellnes. Pan Mark ,píšete že častokrát si ju užívali návštevníci s náramkom modrej farby t.j. bazénový svet. Ďakujem Vám za upozornenie, ja som v momente napomenula pracovníkov, ktorí to majú na starosti a v budúcnosti ak niečo podobné postrehnete, prosím Vás, oznámte to na recepcii aby som vedela, kto si neplnil povinnosti. Dúfam že Vás to neodradilo a prídete k nám znovu. S pozdravom Kandrová ved.

maria

Dobry den.
Cas 2 h. je celkovy, alebo davate + na prezlecenie?
A kolko stoji pobyt na 2 h.?

Wellness NOVOLANDIA

Dobrý deň pani Mária. Samozrejme, dávame čas aj na prezlečenie, cca 15–20 minút. Takže tie 2 hod. máte plne k dispozícii do wellness. Vstup na 2 hod. stojí štandardne 12 €, tu na zľavomate ho máte za zvýhodnenú cenu 9,90 €. Tešíme sa na Vašu návštevu :) Tím Novolandia

Janka Veselovská

Chcem vedieť aký je veľký a hlboký plavecký bazén na kúpalisku ktorý je teraz múku prevadzky a aká je tam teplota vody v sezone

Wellness NOVOLANDIA

Dobrý deň pani Veselovská. Bazén na kúpalisku je dlhý 50 m s hlbka je 1,35–1,40 m a druhý relaxačný neplavecký je dlhý 25m a hlboký 1,30 m. teplota vody sa pohybuje od 26–30 stupňov celzia vo všetkých bazénoch máme termálnu vodu.

Janka Veselovská

Chcem vediel aky velky je plavecky bazen a aka je jeho hlbka a teplota vody v nom

Wellness NOVOLANDIA

Dobrý deň. Momentálne v zimnej sezóne je k dispozícii len relaxačný výplavový bazén s reliktnou morskou vodou s rozmermi 12 × 5 m a hĺbkou 1,10 m (ten, ktorý je aj na titulnej fotke tejto ponuky). Plavecký bazén je k dispozícii len v letnej sezóne na termálnom kúpalisku cca od mája. Ďakujeme za pochopenie :)

Mária Šišková

Dobry den,v lete sme boli v Dolnej Strehovej,ked sme boli na vylete autom,sme si vsimli nejaku stavbu kupaliska,chcem sa spytat ci ste to vy,alebo je v blizkosti nieco ine,vyzeralo to ako pri mori,len som zabudla nazov,moc dakujem za odpoved

Wellness NOVOLANDIA

Dobrý deň , podľa toho či ste šli autom z Lučenca smerom na Veľký Krtíš alebo smerom na Rapovce , lebo naše Kúpalisko a Wellness sa nachádza v obci Rapovce :)

Janka Veselovská

Chcem sa opytat ake velke su bazeny hlavne plavecky dlzka a hlbka

Wellness NOVOLANDIA

Dobrý deň bazén máme neplavecký výplavový oddychový rozmery 12×5 m a hĺbka 1,1m a vnútorný detský hĺbka 0,35m, plaveký bazén sa nachádza na kúpalisku ktoré je teraz mino prevádzky.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore