Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Moderný obraz na plátne z vlastnej fotografie

4,5 / 5 KKFOL media Kežmarok  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
kveta mercakova

dobry den chcela by som dat urobit obraz ale fotografiu mam iba v sprave na faceboku da sa to nejako preposlat dakujem

KKFOL media

Dobrý deň.
Fotografiu nám môžte preposlať aj na facebook KKFOL media. Lenže či bude vyhovovať kvalita je otázne, pretože facebook dosť zmenšuje kvalitu.

Nika Pribulová

Dobrý deň,
viete mi prosím Vás povedať, kde sa nachádza háčik na zavesenie na rozmere obrazu 80×50? A dá sa tento rozmer zavesiť len horizontálne alebo ho viem zavesiť aj vertikálne?

Ďakujem pekne.

KKFOL media

Dobrý deň.
Háčik na zavesenie sa nachádza v strede obrazu na hornej časti, vždy podľa fotografie. To znamená, že sa dá zavesiť ako potrebujete.

Andrea

Dobry den, ked vam poslem foto,viete mi prosim povedat, ci vyhovuje kvalitou a doporucit rozmer?

KKFOL media

Dobrý deň.
Samozrejme Vám vieme poradiť pri výbere vhodného rozmeru k danej kvalite fotografie. Fotografiu môžte zaslať na media@kkfol.sk

ondrej

Dobrý deň chcem sa opýtať je možnosť vyzdvihnúť aj osobne.Ďakujem za odpoveď.

KKFOL media

Dobrý deň je možný aj osobný odber. Z dôvodu sťahovania prevádzky je nutné nás kontaktovať telefonicky na tel.č. 0919032523

Ladislav Štec

dobrý deň, ak by som objednal obraz teraz, stihne prísť do vianoc? Ďakujem

KKFOL media

Dobrý deň, ak to stihnete do 30 minút, tak by sa to malo podariť. Teraz už len všetko záleží na kurierskej službe, keďže pred Vianocami majú toho veľa.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore