Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Omladenie kyselinou hyalurónovou, ošetrenie pleti ultrazvukom a arganovou maskou alebo hĺbkové čistenie pleti

4,6 / 5 Kozmetický salón Nathalie Žilina  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
elena svrčanova

dobry vecer,prislo mi zo zlamomatu,ze nemam zaplatene,ale ja som platila 8,99 a to 11.1.2017,tak neviem ako je to vlastne dakujem elena

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pani Svrčanova

Vašu platbu som Vám skontrolovala a je v poriadku. Váš voucher zasielam na Váš mail. Skontrolujte si prosím reklamné priečinky alebo spam kde mohli naše maili spadnúť. V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na podpora@zlavomat.sk

Prajem pekný deň :)

Eva Nikmonová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či procedúra ,,hĺbkové čistenie pleti" je odporúčaná aj pre pánov, a tak isto či 17-teho januára by sa našli ešte nejaké voľné termíny. (samozrejme netreba vypisovať presné časy). Ďakujem krásne za odpoveď

Kozmetický salón Nathalie

Dobry den, samozrejme, hlbkove cistenie sa robi aj panom. Toho 17.1. uz mam bohuzial obsadene vsetky terminy :( Platnost kuponu je az do konca februara, tak skuste najst este nejaky termin. Pekny den.

elena svrčanova

dobry vecer,chcem sa opytat kedy by som mohla prist,k Vam do ziliny,ake mate volne terminy a kolko by to asi stalo,dakujem elena

Kozmetický salón Nathalie

Dobry vecer, prosim, keby ste ma mohli kontaktovat telefonicky. Takto sa velmi zle dohaduje na termine. Dakujem. Moje cislo je 0911339774. Mozte volat aj teraz.

elena svrčanova

dobry vecer,ja by som sa s Vami poradila co by bolo pre mna vhodne,uz mam cez 60 rokov tak neviem ci mate aj taketo zakaznicky v takom veku,potom ak by som mohla prist tak by som vam zavolala a dohodli by sme sa zatial dakujem elena

Kozmetický salón Nathalie

Samozrejme, mam aj starsie klietky :) Kludne sa mi ozvite na cislo 0911339774. Ak by som Vam nahodou nedvihala, tak pracujem a obratom Vam zavolam spat.

elena svrčanova

dobry den,nie je taketo nieco v Martine,musim ist do ziliny,a kolko zaplatim za cele osetrenie,dakujem

Kozmetický salón Nathalie

Dobry den, bohuzial, museli by ste prist do Ziliny. A o ake osetrenie mate zaujem?

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore