Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Relaxačný pobyt v romantickom prostredí na brehu rieky Váh a v blízkosti centra mesta Piešťany

3,3 / 5 Penzión Benátky Piešťany (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Lýdia

Dobrý deň,
Máte, prosím,ešte voľnú 2– lôžkovu izbu v termíne 29.4.-1.5.?
Ďakujem!

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na benatky@benatky.sk alebo telefonicky 033/ 77 211 89 alebo 0911 222 117, 0915 053 756.
Prajem Vám pekný deň

Barbora Okšová

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať či máte voľný termín od 5.5. do 7.5. A ak by náhodou nebol voľný či by ste mi nemohli napísať, ktoré termíny sú voľné . Ďakujem veľmi pekne

Penzión Benátky

Dobrý deň, v tom termíne sme plne obsadený. Ohľadne obsadenosti termínov Vás poprosím overiť telefonicky na tel. č. 033/7721189 alebo 0911 222 117. Ďa­kujem
S pozdravom
Penzión Benátky

Renata Lakiova

dobru den.mate este volnu izby pre 2 osoby od 21.4 do 23.4.2017.dakujem za idpoved.

Penzión Benátky

Dobrý deň, bohužiaľ nie. S pozdravom Penzión Benátky

Dusan Kristofik

Zdravim, chcem sa spýtať ci je volny termín pre 2 osoby od 21.4 – 23.4, dakujem.

Penzión Benátky

Dobrý deň, bohužiaľ termín je už obsadený. S pozdravom Penzión Benátky

Marta

Dobrý deň chcela by som sa spýtat na rezervaciu v prvý julový týždeň. Mala by som deti plus dospela osoba dieťa je do rokov, ostatne 3 vo veku od 10 do 14 rokov, vsetko dievčata, boo by to možne?

Penzión Benátky

Dobrý deň, bohužiaľ voucher sa dá využiť len do konca mája. Ak by ste mali záujem o ubytovanie v našom zariadení kontaktujte nás na emaily benatky@benatky.sk alebo na tel.č. 033/7721189 (recepcia). Ďakujem
S pozdravom Penzión Benátky

Timea

Dobry den. Chcem sa opytat ci je volny termin od 7.4. – 9.4. 2017 pre 2 osoby. Dakujem

Penzión Benátky

Dobrý deň, žiaľ na tento termín nemáme voľné izby. S pozdravom Penzión Benátky

Žaneta Saboova

Dobry den,zakupila som si voucher cez zlavomat a platbu uz uskutocnila,pride mi potvrdenie na mail aj s moznostou vybrat termin?Dakujem Saboova

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
voucher evidujeme ako odoslaný na Váš e-mail, skúste si skontrolovať aj priečinok spam, reklama alebo propagácie. Voucher si taktiež môžete po prihlásení kedykoľvek stiahnuť zo svojho užívateľského profilu. Stačí otvoriť https://www.zlavomat.sk/prihlasenie, kde vložíte e-mail a heslo. Po prihlásení uvidíte vpravo hore tlačítko „Moje nákupy“, po kliknutí naň sa Vám zobrazí Váš účet so všetkými zakúpenými vouchermi. Ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na  benatky@benatky.sk alebo telefonicky +421 337 7­21 189. V prí­pade akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať emailom na podpora@zlavomat.sk alebo telefonicky na čísle +421 232 117 321.
Prajem Vám pekný deň

Penzión Benátky

Dobrý deň, na email by Vám mál prísť voucher. A termín Vás poprosím rezervovať prostredníctvom emailu (benatky@benatky.sk) alebo na tel. č. 0337721189.
Ďakujem
S pozdravom
Penzión Benátky

Adrián Zámbó

Dobrý deň, chcel by som sa informovať či máte voľnú izbu pre 2 osoby od 24–26.3. Ďakujem za odpoveď.

Penzión Benátky

Dobrý deň, bohužiaľ tento termín je už obsadený.
S pozdravom
Penzión Benátky

Pella Jaroslav

Dobrý večer, chcel by som sa informovať či máte voľnú izbu pre dvoch na budúci víkend t.j. 17.-19.3 2017 Ďakujem za skorú odpoveď.

Penzión Benátky

Dobrý deň, bohužiaľ sme plne obsadený. S pozdravom Penzión Benátky

Viki

Dobry den, chcela by som sa informovat ci mate k dispozicii aj inek sluzby okrem masaze (sauna, bazen). Dakujem

Penzión Benátky

Dobrý deň, bohužiaľ nie. S pozdravom Penzión Benátky

Roman Brušo

Pekný den želám.
Rád by som sa spýtal, či v termíne 3.3–5.3 2017(piatok-nedela) máte voľnú izbu comfort izbu. Za odpoveď, predom ďakujem.

Penzión Benátky

Dobrý deň, zatiaľ máme voľné.
S pozdravom
Penzión Benátky

Sasa

Dobry den, rada by som sa opytala, ci mate volnu kapacitu (1 izba – preferencia comfort/ 2 osoby) v case od 26. do 28.maja? Sucasne by ma zaujimalo, v akom casovom intervale je podavana vecera obsiahnuta v cene kuponu? Dakujem velmi pekne.

Penzión Benátky

Dobrý deň, v tomto termíne máme voľnú poslednú comfort izbu pokiaľ máte záujem poprosím Vás, čím skôr rezerváciu uskotočniť. Večera je podávaná väčšinou okolo 18:00, ale nie je problém sa Vám prispôsobiť.
Ďakujem
S pozdravom
Penzión Benátky

Lucia Košická

Dobry deň,rada by som sa Vás spýtala,či máte voľné pre 2os.v termíne od 3.3–5.5(2noci)?Ak by sa dalo a bolo by voľné,tak comfort s vaňou:)..ďa­kujem pekne

Penzión Benátky

Dobrý deň, máme voľné poprosím Vás potvrdiť rezerváciu na čísle 033/7721189. Ďakujem
S pozdravom Penzión Benátky

jana Neupauerová

Dobrý deň! Prosím, máte voľné dve izby / teda 2X 2 osoby/ v termíne -od 19. mája – do 21. mája 2017 ? ďakujem. Chcem sa ešte spýtať na procedúry, prípadne wellnes. Je to možné aj u Vás ?

Penzión Benátky

Dobrý deň, voľné zatiaľ máme pokiaľ budete mať záujem rezervujte si izbu na tel. č. 033/7721189 (recepcia). Ponúkame iba masážne procedúry, Náš penzión nedisponuje wellnesom. S pozdravom Penzión Benátky

Dominika

Dobrý deň chcem sa spýtať na volný termín od 10.2–12.2.2017
Ďakujem

Penzión Benátky

Dobrý deň, bohužiaľ v tomto termíne už sme plne obsadený. S pozdravom Penzión Benátky

Kamil Lešundák

Dobrý deň,aký by bol príplatok za apartmán a dá sa aj detská postieľka a detska stolička k stolu?Máme ročné dieťa.

Penzión Benátky

Dobrý deň, príplatok za apartmán je 10€ / noc. Bohužial, detskú postieľku nemáme, ak máte možnosť možte si priniesť a detskú stoličku máme k dispozicií. Ďakujem
S pozdravom
Penzión Benátky

Penzión Benátky

Dobrý deň, príplatok za apartmán je 10€ / noc. Bohužial, detskú postieľku nemáme, ak máte možnosť možte si priniesť a detskú stoličku máme k dispozicií. Ďakujem
S pozdravom
Penzión Benátky

Maria

Dobry den, prosim Vas, aky by bol doplatok ,keby sme mali zaujem o izbu Comfort s vanou? Dakujem pekne za odpoved.

Penzión Benátky

Dobrý deň, doplatok je iba za apartmán. Stačí pri rezervácií si vyžiadať izbu Comfort s vaňou nedopláca sa nič. S pozdravom Penzión Benátky

Jana

Dobry den. Mozu tam aj psikovia? Mam na mysli male plemeno do 4 kg, prupadne cenu za noc. Dakujem

Penzión Benátky

Dobrý večer, áno psík nie je problém ale pripláca sa 5€ / noc. S pozdravom Penzión Benátky

Nina

Aká je prosím cena polpenzie pre dvojročné dieťa, nakoľko spomínaný platný cenník som na vašom webe nenašla? Ďakujem

Penzión Benátky

Dobrý deň, cena polpenzie je zadarma takisto aj pobyt bez nároku na lôžko. S pozdravom
Penzión Benátky

Darina mikulova

Máte aj izbu pre jedného?

Penzión Benátky

Dobrý deň, áno.
S pozdravom
Penzión Benátky

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore