Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Schudnite za pomoci ultrazvukovej liposukcie

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Martina

Dobrý deň, platnosť kupónu je do 30.4.2017, v prípade zakúpenia kuponu 3+1 je potrebné všetky procedúry vyčerpať do konca apríla? Ďakujem

Centrum krásy Marsella

Nemusíte ich vyčerpať do konca apríla.

Viliam

Mám po tele tukové hrče,hlavne na bruchu,stehnách a rukách.Je možné ich touto metódou odstrániť?

Marsella centrum zdravia a krásy

Áno je to možné , najlepšie výsledky dosiahnete však ak skombinujete túto metódu s manuálnou lymfatickou masážou. Taktiež záleží veľmi aj od toho či sa jedná o tvrdý alebo mäkký tuk, v prípade, že tuk je tvrdý odbúrava sa pomalšie naopak mäkký sa odbúrava veľmi rýchlo.

NADJA

Dobry den,ak si kupim permanentku 5+1,je mozne variovat partie tela,alebo je vhodne zamerat sa len ma jednu partiu?V akych casovych odstupoch sa procedura vyuziva?Dakujem.

Marsella centrum zdravia a krásy

Dobrý deň pani Nadja,samozrejme da sa variovat na rôzne partie tela,no pokiaľ chcete dosiahnuť co najlepšie výsledky krátkom čase je dobre zamerať a na jednu max dve oblasti súčasne v ramci jedneho ošetrenia,( napr. 20 min brucho, 10+10 min stehna …) Procedúra sa da absolvovať s odstupom minimálne 7 dní.V prípade akýchkoľvek ďalších otázok ma pokojne kontaktujte telefonicky na 0911 010 058 alebo na e-mail: czkubacova@gmail.com.

Diana

Dobrý deň, objednala som sa u vás a chcem sa spýtať či je vhodné vykonávať úkon na tvári/ krku. Ďakujem :)

Marsella centrum zdravia a krásy

Dobrý deň,v našom štúdiu žiaľ nevykonavame,ul­trazvukovu liposukciu tváre a krku,nakoľko máme prístroj určený ,len pre ošetrenie tela.Ale vieme Vám ponúknuť formovanie tváre a krku za pomoci Galvanic spa systému,ktorým sa krásne odbúra dvojita brada a zoštíhli krk,máme s nim veľmi pekné výsledky.:-) V prípade akýchkoľvek otázok nás pokojne kontaktujte telefonicky na 0911 010 058 alebo e-mailom: czkubacova@gmail.com

Betka

dobrý deň, prosím Vás o informáciu, Mám 60 rokov,je vhodná ultrazvuková liposukcia aj v mojom prípade, tuk hlavne na bruchu. Sú známe nejaké kontraindikácie /liečim sa na diabetes, tlak/. Ďakujem za korektné informácie.Želám pekný deň. Betka

Marsella centrum zdravia a krásy

Dobrý deň pani Betka,ošetrenie za pomoci ultazvukovej liposukcie sa pacientom s diagnózou Diabetes melitus a hypertenzii( vysoký tlak) neodporúča.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore