Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Profesionálne vyhladenie vrások pomocou botoxu alebo kyseliny hyalurónovej

4,0 / 5 Chirkoz - privátne medicínske centrum Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Marianna

Dobry den aky druh kyseliny hylauronovej používate? Je mozne 1ml vyuzit na kruhy pod ocami a aj okolo ust?

Chirkoz - privátne medicínske centrum

Dobrý deň. Aplikujeme kyseliny hyaluronovú značky Princess. Akciu je možné využiť na okolie úst ale nie na kruhy pod očami.

Renata

Dobry den, chcela by som osetrenie na odstranenie opuchu oci a najma tmavych kruhov. Ktora aplikacia je vhodnejsia? Ako dlho bude mat procedura efekt? Bude potrebne procedury v buducnosti opakovat?

Dakujem

 Renata

Chirkoz - privátne medicínske centrum

Dobrý deň, uvedená akcia sa týka odstránenia vrások nie odtránenia tmavých kruhov.

Zdenka Bojnanska

Chcela by som sa dat objednat na stredu 14 .30 hod bolo by to môžne a otazks v akcii je iba botox? Alebo aj kyselina?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
v ponuke si môžete vybrať variant na botox v cene 69,90€ alebo variant s kyselinou hyalurónovou v cene 139,00€. Dostupnosť voľných termínov si môžete preveriť na tel. č. +421 2 635 301 63 alebo +421 903 752 5­33 prípadne emailom info@chirkoz.sk.
Prajem Vám pekný deň

Ľudmila C

Dobrý deň!
Mám 60 rokov a mám hlbokú Glabellu.
Čo dopočujete ako vplyň botox alebo kyselinu hyauluronovú?
A ktorá latka dlhšie vydrží?

Ďakujem
 Milan

Chirkoz - privátne medicínske centrum

Dobrý deň prajem. Odporúčam dohodnúť si osobnú konzultáciu.

Anna

Dobrý deň,
chcela by som sa informovať, či kupón na kyselinu hyauluronovú sa dá využiť aj na odstránenie kruhov pod očami a taktiež aj na mimické vrásky vedľa kruhov pod očami? Mám 34 rokov.
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

bližšie informácie o využití kyseliny kyseliny hyalurónovej, môžete získať na telefónnom čísle
+421 903 752 5­33 alebo emailom info@chirkoz.sk, kde Vám radi odpovedia na Vaše otázky.
Prajem Vám pekný deň

silvia

Dobry den,momentalne kojim a chcem sa spytat ci to škodi.Dakujem

Chirkoz - privátne medicínske centrum

Dobrý deň. Botox neaplikujeme počas kojenia. V prípade kyseliny hyaluronovej, vo vyššom veku dieťaťa, aplikácia je možná. Odporúčam Vám telefonicky nás kontaktovať, v príapde záujmu.

Maja Rosincova

Dá sa Vistabel aplikovať aj v okolí úst?

Chirkoz - privátne medicínske centrum

Nie, Vistabel nie je možné aplikovať v okolí úst. Do okolia úst aplikujeme kyselinu hyalúronovú.

elena manafova

Dobry den,som mala otazku pred tyzdnom,mozem dostat odpoved?- aj mailova adresa ne je platna- som skusala pisat…Vopred dakujem

Chirkoz - privátne medicínske centrum

Prepáčte, emailová adresa nám funguje. Cez víkend sme mali výpadok v systéme. Už je všetko v poriadku. Nech sa páči, môžte nás kontaktovať.

Martin

Dobry den,
Znazim sa navstivit ich w-stranku a vsak je nefunkcna.
V minulosti som uz zakupoval rovnaku proceduru ale nie som si isty ci islo o rovnaku kliniku .

Chirkoz - privátne medicínske centrum

Mrzí nás, mali sme dočasný výpadok. Web stránka aj email nám už správne fungujú. Nech sa páči, môžte nás kontaktovať.

elena manafova

Dobry den,aka latka vydrzi viac- botox alebo Restylane?Lokalita okolo oci.Vopred dakujem

Chirkoz - privátne medicínske centrum

Nech sa páči. Do lokality okolo očí aplikujeme botox.

Jaroslav

Dobry den. Postaci mi 1 ml kyseliny Restylane aj na celo, medziobocie a aj na vrasky pod ocami? Alebo si mam kupit 2 kupony? Botox mi vydrzal iba 2 mesiace, preto chcem kyselinu, lebo vraj dlhsie vydrzi…

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pre zistenie bližších informácií môžete kontaktovať priamo Chirkoz – privátne medicínske centrum emailom info@chirkoz.sk alebo telefonicky na tel. č. +421 2 635 301 63, kde Vám radi poradia.

Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore