Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Celodenné skipasy do Vrátnej doliny

4,7 / 5 Vrátna Malá Fatra Terchová  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Lucia

Dobrý večer chcela by som sa Vás spytať čí náhodu nenabehne ešte jedna ponuka zo zľavou skipasu? Ďakujem :)

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

je možné, že sa táto ponuka bude v najbližšom čase opakovať. Presný dátum jej spustenia Vám však momentálne neviem povedať.
Prajem Vám pekný deň

Katarzyna

ďakujem Chápem, že nákup môže byť premenený na skipasy Aj používajú v rôznych dňoch. (Od poniedziłąku do piatku)

Katarzyna

haló
Koľko Skipasy možné zakúpiť jednou osobou?
Môžem si kúpiť pre celú rodinu po dobu 3 dní?
Ako to funguje?
Budeme vo Vrátnej od 01/30/2017 do 01.02.2017 (4 osoby). Môžeme kúpiť po dobu 3 dní?
Katarzyna

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

na jednu osobu je možné zakúpiť max 10 skipassov. V prípade ak ich potrebujete viac, je potrebné aby ďalšiu objednávku vykonala iná osoba s iným emailom.
Prajem Vám pekný deň

Biba

Zdravim, vcera som si zakupila skipasy a zial mi neprisli do e-mailu.

Poprosim Vas o zaslanie.

Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, voucher evidujeme ako odoslaný na Váš e-mail, skúste si skontrolovať aj priečinok spam, reklama alebo propagácie. Voucher si taktiež môžete po prihlásení kedykoľvek stiahnuť zo svojho užívateľského profilu. Stačí otvoriť https://www.zlavomat.sk/login, kde vložíte e-mail a heslo. Po prihlásení uvidíte vpravo hore tlačítko „Moje nákupy“, po kliknutí naň sa Vám zobrazí Váš účet so všetkými zakúpenými vouchermi.
Prajem Vám pekný deň

Jana Balcaříková

Dobrý den. Přeji Vám všechno nejlepší do nového roku a ráda bych se na něco ptala. 23.12. jsem odeslala na váš účet peníze za deset skipasů. Ve Vrátné mi ve středisku řekli, že bez vámi zaslaného dokladu lístky předat nemohou. V čem je problém a jak se dá opravit? Děkuji za odpověď. Jana Balcaříková

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

aj Vám všetko dobré do nového roku. Voucher evidujeme ako odoslaný na Váš e-mail, skúste si skontrolovať aj priečinok spam, reklama alebo propagácie. Voucher si taktiež môžete po prihlásení kedykoľvek stiahnuť zo svojho užívateľského profilu. Stačí otvoriť https://www.zlavomat.sk/login, kde vložíte e-mail a heslo. Po prihlásení uvidíte vpravo hore tlačítko „Moje nákupy“, po kliknutí naň sa Vám zobrazí Váš účet so všetkými zakúpenými vouchermi.
Prajem Vám pekný deň

miroslav gredi

Zdravím, je možné už zakúpené skipasy 10 ks, ktoré budú platné od 9.01.2017 vys­tornovať?
Vďaka, Gredi

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v prípade ak máte záujem o storno voucherov, kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk a my Vám radi pomôžeme.

Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore