Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Profesionálny strih s LUXUSNÝM ošetrením s kozmetikou s čiernym kaviárom

4,3 / 5 ReaCentrum Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Slavena

Dobrý deň chcela by som sa spýtať že či vo variante 2 je zahrnutý aj strih vlasov plus či je tato ponuka určená aj pre pánov.

ReaCentrum

Dobrý deň , prosím po preštudovaní variantu 2 ste určite zistila že je tam zahrnutý aj strih. Táto ponuka nieje zameraná výlučne na pohlavie , ale ak má pán dlhé vlasy a potrebuje túto službu z našej strany nieje problém. A však nemáme špeciálne farby pre pánov . Používame profesionálnu značku vlasovej kozmetiky MonPlatin. Verím že som Vám odpovedala dostatočne na vašu otázku. Prajem pekný deň a tešíme sa na Vašu návštevu.

Silvia

Dobrý den, da sa to farbenie SAT aj alternatíva melir ?
Dakujem

ReaCentrum

Dobrý deň. Nie nedá. Melír je časovo náročnejší a teda aj drahší. Ďakujeme za pochopenie.

Janka

Chcela by som sa opýtať či sa niečo pripláca za záverečný styling ako je fúkanie a žehlenie vlasov.

ReaCentrum

Dobrý deň. Nie nedopláca sa nič za záverečný styling fúkanie, alebo žehlenie. Toto je v cene akcii.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore