Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kvalitné bambusové čierne ponožky – 5 alebo 10 párov!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Veronika

Dobry vecer,

Keby som si objednala ponozky prisli by mi uz tento tyzden prosim Vas? Nakolko by som ich potrebovala ako darcek. Dakujem.

Alpha shop

dobry den bohuzial to nestihneme…az buduci
s pozdravom

Lenka

Dobrý deň sú tie ponožky tenké alebo hrubšie?Ďakujem.

Alpha shop

dobry den, nie su termo ale ani tenke s pozdravom

Alžbeta Vrťová

Dobrý deň, prosím Vás, máte aj menšie veľkosti? Potrebujem pre seba aj pre dcérku veľkosť 36. Ďakujeme za info!

Alpha shop

dobry den mensie bohuzial nemame
s pozdravom

Milan Sabo

Pekný deň.
Ponožky sú členkové (krátke) alebo normálne?
 Vďaka.

Alpha shop

dobrý deň dlhe
s pozdravom

Marta Bullova

Tá cena 1,80€ mi bude odrátaná z mojich 1150 kreditov? Mám s tým rátať, že sa minie 72 kreditov? Chcem si objednať tovar zo Zlavomatu tak, aby som minula všetky 1150 kreditov. Preto to chcem vedieť, či mi odbudne 72 kreditov za poštovné 1,80 €. Ked urobím objednávku za 46 €= 1150 kreditov (všetky do piatku, 30.12.2016 vrátane, koľko dostanem späť kreditov? ďakujem za odpoved.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

kredity sa Vám odrátajú podľa toho, akú celkovú hodnotu bude mať Vaša objednávka. 1150 kreditov = 46€. Ak bude hodnota objednávky nižšia ako 46€, zvyšné kredity Vám ostanú na účte. Ak bude vyššia, bude potrebné zvyšnú časť doplatiť.

Prajem Vám pekný deň

Marta Bullova

Koľko je poštovné a balné? Platí sa formou kuponov? Chcem si zakupiť 10 párov. Ďakujem za odpoved (dnešnú)

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

poštovné je 1,80€ a zarátané Vám bude priamo k platbe za objednávku.

Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore