Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dentálna hygiena, ošetrenie zubného kazu či nová korunka

4,1 / 5 András Puskaryov Bratislava - Rača  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Zuzana Kucerova

Dobrý deň, prosím, akú dobu po zakúpení voucheru je možné ho využiť? Keď na zlavomate píšu, že „Platí do 30.6.2017“, znamená to, že dovtedy treba ten voucher aj využiť, alebo ho môžem dovtedy zakúpiť a objednať sa napr. na september? Ďakujem.

András Puskaryov

Lepsie sa objednat a kupit vouser v sept

Miro

Mam zuby v dost zlom stave, zanedbaval som zubara,chcel by som si datporobit vsetky zuby,no momentalne len plombu medzi prednymi zubami.je to v rovnakej cene?

András Puskaryov

Ano je to v rovnakej cene ale potrebne spravit konzultaciu ohladom plana osetrenia lebo pri zanedbani zubara najcastejse len plomba nepomoze

Miro

Dobry den, chcem sa opytat ako dlho sa caka na termin?

András Puskaryov

Najlepsie je zavolat lebo vzdi sa najde termin od par dni az naximalne 1-tyzdna

Jana Hradecká

Dobry den, pred rokem sem si nechala u zubarky udelat novou korunku, ale zub me stale bolel, poslala me tedy na resekci. Tam mi z rentgenu zjistili, ze mi zubarka vyndala tak pulku korenu a zbytek tam nechala a o tom, ze ta korunka je zle nasazena ani nemluvim. Vyjde oprava takovej korunky na vic nez ciste nova korunka?
András Puskaryov
taku kurunku sa neda opravit treba robit novu

Ano to mi je mi jasne, spatne sem se vyjadrila. Opravou sem myslela, odvrtani korunky, vycisteni korene a podobne. Toto vse je zahrnute v cene nove kournky?
Dekuji, preji pekny den

András Puskaryov

nie cena je len za korunku

Jana Hradecká

Dobry den, pred rokem sem si nechala u zubarky udelat novou korunku, ale zub me stale bolel, poslala me tedy na resekci. Tam mi z rentgenu zjistili, ze mi zubarka vyndala tak pulku korenu a zbytek tam nechala a o tom, ze ta korunka je zle nasazena ani nemluvim. Vyjde oprava takovej korunky na vic nez ciste nova korunka?

András Puskaryov

taku kurunku sa neda opravit treba robit novu

Dasa

Vypadol my spodný zub a ďalší vedľa sa my rozhýbal stačí jeden voucher ?A čo by stálo takýto úkon komplet?

Bea

je otvorena ambulancia aj v sobotu?

András Puskaryov

nie, ale v surnich pripadach mozeme Vas osetrit

Petra

Dobry den, zvazujem navstevu vasej dentalnej hygieny (caka ma bielenie zubov 30.3), mate prosim aj nejake terminy do 29.3 – po 16:00.?
Za odpoved dakujem a prajem pekny den :-)

Milada

Dobry den, prosim osetrenie zubneho kazu sa tyka len jedneho zubu alebo v priade viacerych treba viac kuponov? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

jeden voucher je možné využiť na ošetrenie jedného zubného kazu. V prípade ak potrebuje ošetrenie viacerých zubných kazov, je potrebné si zakúpiť príslušný počet voucherov.

Prajem Vám pekný deň

Romana Romi Hrubčinová

Dobrý deň,
zakúpila som si voucher a chcela som sa objednat, ale od piatka 17.2 sa s Vami nedá skontaktovať, pretože čísli slúžiace na objednanie je nedostupné. Možem poprosiť o iný kontakt?

András Puskaryov

0949115712

Ivan

Dobrý deň, ta hygiena je celého chrupu, alebo len nejakej časti? Ivan

András Puskaryov

Celeho chrupu. Dr Puskaryov

Jandem

Dobry den,robite dentalnu hygienu aj detom,moja 12 rocna dcera ma zubny kamen na hornych stolickach. dakujem

András Puskaryov

Robime

Miroslav Trcalek

Dobrý večer, prosím Vás , chcem sa spýtať – ponúkate tu viacero úkonov so zľavou.Ja mám problém, že mám čiastočne reštaurovaný zub /stálo ma to už stovky EUR/ , nejaké čistenie kanálikov, vyplnenie , 3 čapy a plomba…mala by tam ísť korunka.Koľko by to stálo prosím? /Nie som bohatý milionár/.Okrem toho som bol minulý rok na hygiene, bola mi urobené nejaké plomby a 1 rok stará plomba na zadnom zube sa mi odlomila a taktiež mám určite nejaké kazy.Čo mi odporúčate?Platil by som u Vás za vstupnú prehliadku?

András Puskaryov

vstupna prehliadka je gratis. cenovu ponuku a kalkulaiu mezem spravit len po panoramatickom rtg a prehliadke. S pozdravom, Puskaryov Andras

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore