Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Veľkonočný wellness pobyt s procedúrami v obľúbenom penzióne*** v Pieštanoch

4,3 / 5 Pension Hellene Relax Club*** Piešťany (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Martina

Dobrý den chcela by som sa informovat pre deti mám tiež kupit voucher vek deti je 9 a 6 rokov…

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

za deti sa platí doplatok na mieste vo výške : prístelka 15 € /noc/dieťa; detská polpenzia 6 € /noc/dieťa.

Prajem Vám pekný deň

Mgr. Dana Ostrožlíková

Dobrý deň, máte ešte voľný termín cez veľkú noc od 14. –16. 4. 2017 ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

áno ,tento termín je ešte voľný.

Prajem Vám pekný deň

Katarína

Dobrý deň, dalo by sa k tomuto „veľkonočnému termínu“ doobjednať ešte jednu noc, teda do 17. 4.? Ďakujem

Pension Hellene Relax Club***

nie je to možné

Martin Jurča

Dobry den, prosim Vas, da sa k víkendovému pobytu pre dvoch priobjednat napr. hodinova masaz pre kazdeho? Dakujem
Jurča Martin

Pension Hellene Relax Club***

áno, objednať sa dá pri príchode na recepcii

Peter

Dobrý deň,

ktorý víkend máte najbližší voľný termín, prosím Vás?

Pension Hellene Relax Club***

10–12.3.

Klaudia

Dobrý deň. Prosím Vás koľko by sa doplácalo, v prípade, ak by som mala záujem o plnú penziu a voucher je len polpenzia? Ďakujem

Pension Hellene Relax Club***

naobedovať sa v sobotu môžete hneď vedľa v reštaurácii, cena závisí od toho čo si objednáte

Silvia

Dobrý deň, chcem sa informovať, či je termín 3.-5.3.2017 ešte voľný. Dakujem a prajem pekný deň.

Pension Hellene Relax Club***

posledné 3 izby

Martina

Dobrý deň, prosím o informáciu:termín 10.-12.2.2017 je voĺný?bol by to darček k narodeninám
Ďakujem
Martina

Pension Hellene Relax Club***

tento termín je obsadený

Štefan

Dobrý večer, chcem sa opýtať. či máte voľný termín na 24.2. – 26.2.2017 , a či sa dá urobiť vopred, telefonicky rezervácia aj na vstup do saunového sveta. S pozdravom a ďakujem za odpoveď.

Pension Hellene Relax Club***

tento termín je už obsadený

kika

Dobrý deň, chcem sa spýtať či máte volný termín 24.2–26.2 a či sa niečo platí za dieťa 3 ročné bez nároku na postel. dakujem

Pension Hellene Relax Club***

tento termín je už obsadený

iveta Slabá

dobrý deň chcem sa opýtať v tej cene 136 euro je pre 2 osoby aj tie procedúry čo sú napísané

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

áno, v cene voucheru 139.00€ máte zahrnuté : pre 2 osoby po oba dni v čase od 9:00 do 21:00 hod. voľný vstup do vnútorného bazéna ,
po oba dni v čase od 16:00 do 18:00 hod. voľný vstup do saunového sveta (fínska, infra a parná sauna ),
1× jacuzzi 15 min. pre 2 osoby,
1× rašelinový zábal 20 min. pre 2 osoby.
1× parafínový zábal rúk 20 min. pre 2 osoby
1× zábal bylinným termoforom 20 min. pre 2 osoby.

Prajem V8m pekný deň

Daniela Mačingová

Dobrý deň , prosím Vás aký je príplatok za izbu z výrivou vaňou , ktorá je aj na fotografii ? a máte voľné izby v termíne od 10.2 ? ďakujem

Pension Hellene Relax Club***

vírivá vaňa je v apartmáne biznis, a tam je príplatok 40,– euro za noc. termín 10.2. už je obsadený

Lenka

Dobrý deň, máte prosím možnosť ubytovania aj so psom? Ma pes prístup všade v hoteli?

Pension Hellene Relax Club***

za psíka je poplatok 10,– euro za noc, prístup nie je možný do jedálne a wellnessu

Mirka

Dobry den,je mozny pobyt s 15 rocnou dcerou? kolko sa doplaca,dakujem!

Pension Hellene Relax Club***

ak nechcete pre ňu žiadne procedúry doplatok za dva dni s polpenziou je 54 euro

Viera Fabianová

Dobrý deň, zaplatila som si dva kupony ,,dve izby " no prišlo mi len jedno číslo kuponu, môžete mi prosím poslať aj to druhé , pani v penzione povedala že trebba aj druhé ,ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
voucher evidujeme ako odoslaný na Váš e-mail, skúste si skontrolovať aj priečinok spam, reklama alebo propagácie. Voucher si taktiež môžete po prihlásení kedykoľvek stiahnuť zo svojho užívateľského profilu. Stačí otvoriť https://www.zlavomat.sk/prihlasenie, kde vložíte e-mail a heslo. Po prihlásení uvidíte vpravo hore tlačítko „Moje nákupy“, po kliknutí naň sa Vám zobrazí Váš účet so všetkými zakúpenými vouchermi.
V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 232 117 3­21 alebo emailom podpora@zlavomat.sk
Prajem Vám pekný deň

luba

Dobrý večer chcem sa opytat ci este mate volny termin od3.2.do5.2, dakujem

Pension Hellene Relax Club***

áno termín je ešte voľný

Marcela Malíková

Dobrý večer chcem sa spýtať na teplotu vody v bazéne a vo výrivke v zimných mesiacoch ďakujem.

Pension Hellene Relax Club***

vírivka cca 34 stupňov, bazén okolo 30 stupňov

 Papšo

Tonko

Dobrý deň . Máte ešte volne na silvestra?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo penzión emailom na penzion@hellene.sk alebo telefonicky 033 /7721931.

Prajem Vám pekný deň

Kristina

Dakujem za odpoved, izby su s oddelenymi postelami alebo manzelske postele?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

komfortné ubytovanie je v dvojlôžkových izbách Standard, resp. Standard + s možnosťou manželských alebo oddelených postelí.

Prajem Vám pekný deň

Kristina

Dobry den,
aky typ izby je k dispozicii na zlavovy kupon? Dakujem

Pension Hellene Relax Club***

Dobrý den, šťandardna dvojložková izba s možnosťou prístelky, s balkónom alebo bez balkóna. Dakujem Janigova

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore