Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Hĺbkové čistenie ultrazvukom aj s ozonizérom, diamantová mikrodermabrázia alebo chemický peeling

4,7 / 5 Kozmetika NOBLESS Žilina  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Julia

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať mám veľmi problematickú pleť s akné a na oboch celých lícach mám jazvicky po akné tak ktorá procedúra by bola pre mňa najvhodnejšia?
Ďakujem.

Kozmetika NOBLESS

Dobry den vhodny by bol chemicky peeling ale musi sa aplikovat viac krat aspon 4–5 osetreni aby bol niaky vysledok.Malo by sa robit aj hlbkove cestenie pleti aspon raz do mesiaca.

Dominika

Dobrý deň, mám problematickú pleť, akné, vyrážky, rozšírené póry a jazvyčky po akné. Bez makeupu vôbec nechodím… Bol by pre mňa vhodný chemický peeling, alebo nejaké iné ošetrenie? A koľko voucherov by som potrebovala? Ďakujem za odpoveď :-)

Kozmetika NOBLESS

Dobry den chemicky peeling je vyborny na plet ale musi sa aplikovat viac krat aby bol vysledok a taktiez hlbkove cistenie pleti sa tiez musi robit pravidelne aby ste videli vysledok .

Veronika

Dobry den. Je vhodne hlbkove cistenie pleti aj pre tehotne? Dakujem

Kozmetika NOBLESS

Dobry den pocas tehotenstva sa neodporuca ziadne pristrojove osetrenie.

Tina

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať ktorá procedúra by bola pre mňa najvhodnejšia, mám zmiešanú pleť, rozšírené póry a trochu akné. Ďakujem

Kozmetika NOBLESS

Dobry den najvhodnejsie by bolo hlbkove cistenie pleti. Plet sa musi najskor vycistit az potom sa robia dalsie osetrenia napr. Mikrodermabrazia , chemicky peeling…

Angelika

Dobrý den.

Prosim Vas ozonizer je vôbec vhodný aj na rozšírené cievky na tvari kedze pisete ze rozširuje cievy?neškodí to?
 Vďaka.

Kozmetika NOBLESS

Dobry den ozon sa aplikuje po hlbkovom cisteni pleti a sluzi na dezinfekciu a ukludnenie pleti aby nebola cervena..ozon neskodi na rozsirene cievky.

Kristína

Dobrý deň chcela som sa spýtať na diam. Mikrodermabraziu . Je to účinne aj na fľaky po akné, Pehy a celkove zjednotenie pleti však? Po aplikácii zostava pleť červená ? Ako dlho :)

Kozmetika NOBLESS

Dobry den ano osetrenie odstranuje povrchovu vrstvu pokozky a tym sa plet zjednocuje a zjemnuju sa flaky pigmentove skvrny… ale musi sa to robit viac krat…zacervenanie je iba chvilkove do cca 1–2 hod aj skor je plet pekna.

anna

Dobry den nemali by ste cas vo stvrtok poobede? Po 12tej

Kozmetika NOBLESS

Dobry den mohli by ste vo stvrtok 2.2 tak 12:15???

Dd

Dobry den
Najde sa termin 8.2. o 10:45, hlbkove cistenie

Kozmetika NOBLESS

Dobry deñ 8.2 by bol volny termin 9:30 alebo 11:30. S pozdravom Nobless

Ali

Dobry den, ak by som si u Vas chcela aplikovat chemicky piling , je mozne si zakupit viac krat vstup, kedze odporucate prvy tyzden 3× osetrenie, 2 tyzden…

dakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

zakúpiť si môžete max 10 voucherov z jedného variantu tejto ponuky.

Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore