Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Jarná dovolenka neďaleko Západných Tatier – Roháčov. Deti do 12 rokov zdarma!

4,5 / 5 Penzión Centrum Orava (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Lenka Pochybova

Dobrý deň, Prosím vás velkonocny pobyt je ešte voľný? Aj vtedy platí že deti do 12r.su zdarma? Ďakujem

Penzión Centrum

Dobrý deň, Veľkonočný pobyt je ešte voľný, nech sa páči. Áno aj vtedy platia dve deti do 12 rokov ubytovanie zadarmo.

Bališová

Dobrý deň. Termín od 22.4. do 24.4.2017 / 3 dni/ máte ešte voľný? Pre 2 dospelé osoby a cena 59,–€. Ďakujem.

Penzión Centrum

Dobrý deň, ľutujem ale voľné ubytovacie kapacity máme až od 28.2.2017.

Bališová

Dobrý deň. Termín od 22.4. do 24.4.2017 / 3 dni/ máte ešte voľný? Pre 2 dospelé osoby a cena 59,–€. Ďakujem.

Penzión Centrum

Dobrý deň, ľutujem ale v tomto termíne už nemáme voľné ubytovanie.

Bališová Ľubica

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, či máte voľné ubytovanie v termíne od 3.4. – 6.4. 2017 / 4 dni/ pre 2 dospelé osoby za 79,–€.
Ďakujem.

Penzión Centrum

Dobrý deň, ľutujem ale vo Vami uvedenom termíne už nemáme voľné ubytovanie.

Zdena

Dobrý deň,
máte ešte voľnú izbu v termíne 5.3. – 12.3.2017 – dvaja dospelí + jedno dieťa?

Ďakujem za odpoveď

Penzión Centrum

Dobrý deň, áno vo Vami uvedenom termíne máme ešte voľné ubytovacie kapacity.

M.Konôpka

Dobrý deň.Rád by som sa opýtal,či môžem využiť voucher aj v kombinácii 1 dospelý a 2 deti-8 a 11 rokov,samozrejme plus doplatok?A mali by ste voľný termín od 9. do 12.3.?Ďakujem

Penzión Centrum

Dobrý deň, áno termín 9.3.-12.3.2017 máme voľný.

Marketa Slavikova Janovacova

Dobry den, mate volny termin ve dnech 11,2–19,2? mame 2 deti 5 a 7let

Penzión Centrum

Dobrý deň, máme voľné termíny: 9.2.-12.2.2017 – 2 izby s balkónom, 16.2.-19.2.2017 – posledná izba ale bez balkóna.

Andrea Sklenárová

Dobrý deň, prosím vás máte voľnú izbu v termíne od 24.2. do 26.2. pre 2dospelé osoby a 2 deti( 11 a 5r.). Ďakujem

Penzión Centrum

Dobrý deň, poslednú voľnú izbu počas BA prázdnin máme v termíne 23.2.-25.2.2017.

Jaroslav Kalamar

Dobrý večer, máte volné ubytovanie od 2.3.2017 do 5.3.2017 ? Dospelé 2 osoby a 2 deti – 10.ročné a druhé 14.ročné . Poprosím aj cenu . Dakujem

Penzión Centrum

Dobrý deň, vo Vami uvedenom termíne máme ešte voľné ubytovanie. Dieťa do 12 rokov má ubytovanie zadarmo doplácajú sa iba 4 € za 1 porciu raňajok, 14 ročné dieťa sa dopláca 12 €/noc, v tom je ubytovanie a raňajky.

Veronika

Dobry vecer,mala by som zaujem o termin od 3 do 5.2. pre dvoch dospelych a dve deti 4 a 6 rocne.dakujem

Penzión Centrum

Dobrý deň, ľutujem ale Vami uvedený termín je už plne obsadený. Ďalšie dva víkendové termíny sú voľné.

Natalia Kurianova

Dobry den, chcem sa opytat na volne izby (2–3noci) kedykolvek v termine od 4.3. do 12.3.2017. Najde sa nieco volne?
Sme dvaja dospeli a dve deti (1 dieta ma 5rokov a druhe do 3 rokov)
Dakujem pekne

Penzión Centrum

Dobrý večer, máme ešte voľné ubytovacie kapacity v termíne 5.3.-12.3.2017. Nech sa páči.

Andrea Lecká

Dobrý deň, máte voľný termín v období 20.2.2017 – 25.2.2017 t.j. 8 týždeň ,na 4 dni, t.j. 3 noci 2 dospelý + 1 dieťa 6rokov. Aká by bola cena ? Ďakujem

Penzión Centrum

Dobrý deň, máme voľnú 1×rodinnú izbu s kuchynkou bez balkóna na 1.poschodia za príplatok 2€/deň/izba, a potom 1×rodinnú izbu na 2. poschodí bez balkóna. Obidve izby sú voľné až od 23.2.2017 do 26.2.2017.

Penzión Centrum
Sroková Veronika

Jozef Hudak

Dobry den.
Ake mate volne terminy v obdobi od 23.1.2017 do 31.1 2017. Mame zaujem o 5 dni, pricom sme dvaja plus dieta, ktore ma tri roky. Dakujem za odpoved.

Penzión Centrum

Dobrý deň, máme voľné od 26.1.2017 do 31.1.2017. Nech sa páči.

Marta

Dobry den daju sa skombinovat 2 kupony? Ak by som chcela kupon za 59eur t.j. 3dni/2noci a k tomu kupon za 79eur t.j. 4dni/3noci aka by bola vysledna cena ak je takato moznost?

Penzión Centrum

Dobrý deň, samozrejme si môžete skombinovať rôzny počet kupónov podľa potreby.

Penzión Centrum
Sroková Veronika

g

Dobrý deň, prosím o info či máte ešte voľný termín 27.2. – 3.3.17 – 2 dospelý + 2 deti ( 1 dieťa 14 rokov, 1 dieťa 9 rokov), prosím o info ceny.

Ďakujem
 G

Penzión Centrum

Dobrý deň, vo Vami uvedenom termíne máme ešte voľné ubytovanie. V kupóne Variant 4 noci 109 € je zahrnuté ubytovanie, raňajky pre 2 dospelé osoby, ubytovanie až pre 2 deti do 12 rokov. Vo Vašom prípade by boli doplatky na mieste spolu 64 € a rozdelené nasledovne:
1 dieťa 14 ročné ubytovanie s raňajkami v cene 12 € / deň x 4 noci = 48 €
1 dieťa 9 ročné doplatok za raňajky v cene 4 € / deň x 4 noci = 16 €

alžbeta majernikova

dobrý deň, dajú sa doobjednať vecere?
termín 27.2.2017 – 3.32017 pre 2dospelé osoby a 3 deti je voľný?
mam syna ktorý nesmie mlecne výrobky, je možne mu poskytnuť stravu?
mohli by ste mi urobyť kalkuláciu?
Veľmi pekne dakujem
pekny den

Penzión Centrum

Dobrý deň, večere neposkytujeme, termín ktorý ste uviedli máme ešte voľný. Čo sa týka nemliečnej diéty potrebovala by som bližšie informácie ohľadom potravín ktoré potrebuje Váš syn vylúčiť, aby sme niečo nezanedbali. Kalkuláciu Vám viem pripraviť, ale potrebujem vedieť vek detí a či je potrebné zohnať bezlaktózové mlieko, jogurty.

ladislav pavlik

Dobry den daju sa doobjednat aj vecere a termin od 1.3 do 4.3. 3 noci mate este volny 1 dosp+ 1 dieta 10.r. a este jedna otazka kolko km su vzdialene oravice. Dakujem

Penzión Centrum

Dobrý deň, večere žiaľ neposkytujeme. Termín 1.3.-4.3.2017 máme ešte voľné ubytovanie, kupón je však nastavený pre 2 dospelé osoby a až potom má dieťa ubytovanie zadarmo. Oravice sú vzdialené cca 17 km, 20 minút autom.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore