Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

3 hodiny paintballovej prestrelky plné napätia

PAINTBALL ARÉNA KOŠICE Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Stanislav Bakši

Dobrý deň, chcel by som sa ešte spýtať či tie maskačove odevy sú alebo nie su v cene, dakujem.

PAINTBALL ARÉNA KOŠICE

Dobry deň.Nie,není v cene kupónu zahrnutý overál (maskačová kombinéza).Overal si možte zapožičať za poplatok 2€.Overal nie je povinný,ak si donesiete vlastné veci na prezlečenie tak si ho nemusíte zapožičať. S pozdravom P.A.

Stanislav Bakši

Dobrý deň , tiež by som sa chcel spýtať či by sme mohli prísť skupina 10 ľudí?
A či túto zľavu si môžu uplatniť viacerí zo skupiny alebo len jeden.
Ďakujem za skorú odpoveď.

PAINTBALL ARÉNA KOŠICE

Dobrý večer.Ano môžte prísť aj 10 hráčov.Maximalny počet hráčov na ihrisku je 10.Pokial by Vás bolo viac ako 10 napr. 12 vtedy sa vytvoria 3 tímy po 4. Čo sa týka kupónov samozrejme môžu si ich uplatniť aj viacerí hráči.Jeden kupón platí pre jednu osobu. S pozdravom P.A.

Simona Lackovičová

Dobry chcela by som sa spytat, podmienka je od 6 do 8 osob. 8 osob je maximum alebo mozeme ist aj viacery napr. 10? dakujem Lackovicova

PAINTBALL ARÉNA KOŠICE

Dobrý večer,osprave­dlňujeme sa za neskorú odpoveď.Ano môžte prísť aj 10 hráčov.Maximalny počet hráčov na ihrisku je 10.Pokial by Vás bolo viac ako 10 napr. 12 vtedy sa vytvoria 3 tímy po 4. S pozdravom P.A.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore