Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kompletná údržba vozidla – tepovanie, dezinfekcia a čistenie. Sedadlá suché do 40 minút!

4,2 / 5 Supercleaning Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Jan

Potrebujem vycistit iba sedadla,strop,po­dlahu ,doplnit a vydenzifikovat klimatizaciu… je to u Vas mozne si vyskladat takuto akciu?… ine veci vobec nepotrebujem umyvat ani cistit kufor uz vonkoncom :) vdaka za odpoved

Supercleaning

Tak treba si zakupiť voucher na tepovanie program C a ďalši voucher na plnenie a dezinfekciu klimatizácie.

Stanislav Smolko

Zdravím...... na zľavomate máte viac ponúk..... potreboval by som skombinovať kompletné umytie auta : interiér aj exteriér, povysávať a vytepovať sedadlá a látkový poťah predných dverí ( strop a kufor nepotrebujem tepovať )

Supercleaning

Dobrý večer chcem sa opytať a podlahový tapacír nechcete tepovať?

Ivan Miko

Dobrý deň, ak by som mal záujem len o čistenie interiéru auta aká by bola cena?
Predčasnom ste to tu ponúkali ale už to asi nie je na zlavomate.
Ďakujem

Supercleaning

Dobrý deň.Cenu tam neviem spraviť robi sa interiér a exteriér ako jeden program 14,99eur.s poz­dravom Supercleaning

Vecko

Dobry den. Ktory program mi odporucite ak mam kozene autosedacky ? Popripade mate iny program zahrnajucu tuto variantu ?

Supercleaning

Odporučil by som vám program c alebo d

Lesli

Chcem sa opytat co zahrnaju jednotlive programy. Dakujem

Supercleaning

Dobry den.Pri kazdom variante je popis kazdeho programu.Len si na ne musite kliknut pre zobrazenie.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore