Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Adrenalínová jazda na motokárach

4,5 / 5 Pamarosi s.r.o. Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Peter

Dobrý deň.
Čo to znamená že dieťa pod 15rokov môže jazdiť len pod dohľadom. ? To znamená že môže jazdiť samostatne lebo sa jedná o jednomiestne vozidlo ale ja ako otec musím ísť za ním v druhom vozidle ?? Syn má 12 rokov, je možné aby jazdil?

Pamarosi s.r.o.

Dobry den, je to myslene tak, ze musi prist v doprovode zodpovednej osoby,ktora nemusi jazdit, ale zodpoveda za neho

Gabika

Dobry den, chcem sa opytat ak zakupim 2 vouchery na 20 min mozu dve osoby jazdit v rovnakom case naraz? dakujem

Pamarosi s.r.o.

Dobry den, samozrejme naraz moze jazdit az 8 osob

pauli

Dobry den prajem . Kupila som si na zlavomate motokary 2ks po 20minut . Prisiel mi jeden vousher. Je to v poriadku? Staci sa len u vas objednat? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
vouchery evidujeme ako odoslané na Váš e-mail, skúste si skontrolovať aj priečinok spam, reklama alebo propagácie. Vouchery si taktiež môžete po prihlásení kedykoľvek stiahnuť zo svojho užívateľského profilu. Stačí otvoriť https://www.zlavomat.sk/prihlasenie, kde vložíte e-mail a heslo. Po prihlásení uvidíte vpravo hore tlačítko „Moje nákupy“, po kliknutí naň sa Vám zobrazí Váš účet so všetkými zakúpenými vouchermi. V prípade akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať emailom na podpora@zlavomat.sk alebo telefonicky na čísle +421 232 117 321.
Prajem Vám pekný deň

Bibiána

Dobrý deň, pozerám na Zľavomate voucher variant 2×10min pre dve osoby a chcem sa opýtať či tomu rozumieť tak, že každá osoba pôjde 2× po 10 min alebo jeden 10min a druhý 10min. Ďakujem, dúfam že ste ma pochopili :)

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v tomto variante máte zahrnutú jazdu pre 2 ľudí s tým, že každý bude jazdiť 1×10 min.

Prajem Vám pekný deň

Pamarosi s.r.o.

Dobry den, je to 10 minut pre jednu a 10 minut pre druhu osobu :)

Hai

Kolko mate vozidiel k dispozicii a je draha prejazdna aj v tomto pocasi?

Pamarosi s.r.o.

V zime kedy sa jazdi na snehu a lade su prezute stale iba 4 motokary. A ano mame otvorene cely rok

Maroš

Dobrý deň, chcem sa opýtať či je nejako osvetlená dráha ked sa stmieva teraz skôr ??

Pamarosi s.r.o.

Dobrý deň, samozrejme

Lil

Dobry den.mozu aj deti?dakujem

Pamarosi s.r.o.

dobrý deň prajeme, deti môžu ak spĺňajú minimálnu výšku 140 cm, pre nižšie máme k dispozícii dvojmiestnú buginu kde ich môžete ako rodič povoziť, poprípade naší zamestnanci.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore