Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vodné radovánky v Aqualand Moravia vrátane návštevy 7D kina alebo dezertu

4,7 / 5 Aqualand Moravia Pasohlávky  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Luboslav Mazanik

Dobry den, do toho 7D kina moze ist aj 7 rocne dieta? Dakujem.

Aqualand Moravia

Dobrý den, ano, může :)

Miloslav Krivan

Budu este akcie do welnes romanum za 12.90€, lebo vstup za 10.90 +doplatok 189kc tj.7€ celkom 18€ je trocha pridrahy (alebo verzia vstupneho 150min forum romanum +150 min v bazene za cca 12€ to by bolo super diky)

Aqualand Moravia

Dobrý den, Miloslave, to v současné chvíli nedokážeme říct, nyní nabízíme zvýhodněné vstupné do zóny AQUA. :-)

Sabina

Dobrý deň mám 2ročné a 8mesačné dieťa. Majú vstup zdarma alebo je u vás nejake detské vstupné?
Nejde mi otvorit cennik na stránke.
Ďakujem:)

Aqualand Moravia

Dobrý den, děti do 100 cm mají u nás vstup zdarma:-)

Veronika

Dobrý deň da sa v objekte ako reštaurácie bufety platit kartou aby sme nemuseli meniť peniaze alebo je lepšie mať pri sebe ceske koruny dakujem

Aqualand Moravia

Dobrý den, Veroniko, v areálu platíte na čipové hodinky a útratu uhradíte při odchodu z areálu buď českými koruny, eury a nebo bankovní kartou. :)

Zuzka

Dobrí deň ja mám otazku či nemáte dajaku rodinnu zľavu lebo mi sme štiria.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

zľava na vstupné pre každého návštevníka je už zahrnutá v tejto ponuke. V prípade ak máte záujem navštíviť Aqualand Moravia viacerí, je potrebné zakúpiť osobitný voucher pre každého člena rodiny.

Prajem Vám pekný deň

Lucia

Dobrý deň chcem sa spýtať ak chcem vziať so sebou dve deti nad 100cm mam im tiež kupiť wouchery alebo za ne platím až na mieste dake decké vstupné.Dakujem Lu­cia

Aqualand Moravia

Dobrý den, Lucio, záleží, co je pro Vás výhodnější. Nabídka zde na Zlavomatu obsahuje v ceně varianty i vstup do 7D kina nebo dezert v kavárně Coffeeland. Při zakoupení na pokladně tyto benefity v ceně nejsou, je to tedy zcela na Vás. Kompletní ceník najdete u nás na webu. :-) Hezký den.

Lenka

Dobry den mozem zobrat zosebou 2 roc.dieta s kuponom zdarma

Aqualand Moravia

Dobrý den, Lenko, děti do 100 centimetrů mají u nás vstup zdarma. Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

Helena

Dobry den, ako je to s parkovanim auta? Da sa zaparkovat niekde blizko? Parkovanie je v cene kuponu alebo nie? Aka je cena za parkovanie?

Aqualand Moravia

Dobrý den, Heleno, parkování je pro návštěvníky Aqualandu Moravia zdarma, parkoviště máme přímo před areálem našeho aquaparku. Těšíme se na Vaši návštěvu. :-)

tomáš

-Dobrý deň, tento kupón zahrňuje aj vstup do welnessu ?

Aqualand Moravia

Dobrý den, Tomáši, nabízené varianty zde na Zlavomatu neobsahují vstup do wellness, můžete si je však připlatit na místě dle platného ceníku za 189 Kč na 150 minut v rámci jednorázového přechodu. Přeji hezký den.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore