Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Fotokalendár z vlastných fotografií

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Elka

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či je možné zrušenie /vrátenie/ zaplateného voucheru, pokiaľ som objednávku ešte nezačala spracovávať? Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Pekný deň Elka,
za určitých podmienok to samozrejme je možné. Odporúčam napísať požiadavku aj s číslom voucheru na našu zákaznícku podporu – podpora@zlavomat.sk. Kolegyne Vám preveria možnosti a pomôžu s vybavením. Prajem pekný deň.

michaela

Dobry den
ak som to spravne pochpila vydvihnut si mozem kalendar v kazdom faxcopy?na SR samozrejme
a ta A2 to je ten format vacsi od A3?
dakujem
s pozdaravom
Miska H.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

kalendár si môžete vyzdvihnúť v jednej z 42 prevádzok FaxCopy. Ich zoznam si môžete pozrieť tu : http://www.faxcopy.sk/predajna-siet . Áno, formát A2 je väčší ako A3. Formát A2 má rozmery cca 42 × 59,4cm a formát A3 má rozmery cca 29,7 × 42cm.
Prajem Vám pekný deň

FaxCOPY a.s.

Dobrý deň, áno vyzdvihnutie hotového kalendára je možné v ktorejkoľvek predajni FaxCopy, a.s. v rámci celej SR. A2 formát je v podstate kalendár vo forme plagátu, rozmer A2 je veľkosť ako 2×A3.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore