Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness v prírode Slanských vrchov – s možnosťou večere!

3,7 / 5 OPALEX - Sigord Kokošovce  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Eva Morelli

Dobrý deň.Chcela by som sa opýtať kedy máte najmenej ľudí (nepreplnená sauna) a čo dobrého podávate na večeru.ďakujem a pekný deň

OPALEX - Sigord

Dobrý deň, bližšie infromácie vám radi poskytneme telefonicky 0944 965 265.

František

Dobry den,
na Vasom facebooku sa ludia stazuju ze mate studenu vodu v bazene. Je prosim uz teplejsia? Radi by sme vyuzili kupon no v studenej vode :/

OPALEX - Sigord

Dobrý deň, studenú vodu máme v ochladzovacom bazéne, ale často sa stáva, že ľudia z návštevy sauny idú rovno do relaxačného bazéna a preto sa zdá, že voda je príliš studená. Tento bazén má mať teplotu max. do 27 stupňov. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Johan

Dobry den,

zapnute uz tu parnu saunu ? Aj ludia v kometaroch to spominali, ak ano, s radostou vyuzijeme voucher

OPALEX - Sigord

Dobrý deň,
Sme radi, že sa Vám u nás páči, parná sauna je plne k dipozícii. Tašíme sa na Vašu návštevu.

DOMINIKA Horbajová

Ak by som mala zaujem iba o sukromny vstup da sa to nejako poriesit?Ak by som prisla na tu 18 najneskor?Da­kujem

OPALEX - Sigord

Kontaktujte nás prosím telefonicky :0944 965 265

Dušan Kubík

dobry den

ako je to z deckom do 1 roka

s pozdravom

OPALEX - Sigord

Dobrý deň, dieťa do 6 rokov má vstup zdarma.
S pozdravom Opalex Sigord

Zdenka Driganova

je mozme wellnes aj s ubytovanim na viac dni?

OPALEX - Sigord

áno samozrejme. Treba si vopred zarezervovať termín na wellness ( 0944 965 265 ) a ubytovanie na 051/748 12 74.

Slavka

Dobrý deň,
chcela by som a spýtať, či je možné wellnes absolvovať v súkromní dvaja. Ďakujem pekne

OPALEX - Sigord

Dobrý deň, táto ponuka na zľavomate zahrňa len verejný vstup, ak máte záujem o súkromný vstup, kontaktujte wellness 0944 965 265 alebo mailom wellnessopalex@gmail.com.
Spozdravom Opalex Sigord.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore