Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Tepovanie čalúneného nábytku a kobercov

5,0 / 5 AB majstri Veľký Biel  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Rebeka Bartakovicsová

Dobrý deň, mala by som záujem a čistenie 3-miestnej sedačky a manželskú posteľ máme s čalúnenými matracmi, dalo by sa vyčistiť aj to? V prípade manž. postele aký kupón máme zakúpiť? Vopred ďakujem

AB majstri

Dobrý deň,

na tepovanie manželskej postele je potrebné zakúpiť kupón ako na tepovanie 6 miestnej sedačky.

S pozdravom
ABMajstri

 A

Lucia Kubova

Dobry den, chcem sa opytat aka by bola cenova kalkulacia pri tepovani koberca s dlhym vlasom o rozmere 150 cm x cca 80 cm + druheho koberca o rozmere 235 cm x 165. Dakujem.

AB majstri

Dobrý deň m2 sa zaokruhlia nadol alebo nahor.Napr 2,4m ako 2 m a 2,5m ako 3m.

Monika

Dobry den, nie som si ista velkostou sedacky, ci ide o 3 alebo 5 miestnu, mozem si kupit kupon pre 3-miestnu a po pripade doplatit na mieste? Dakujem

AB majstri

Dobrý deň, v tomto prípade to môžeme urobiť tak ako píšete.

S pozdravom

AB Majstri

Dia

dobry den. da sa kupon uplatnit aj vo Hviezdoslavove ? dakujem za odpoved

AB majstri

Dobrý deň, áno radi prídeme aj k Vám.

Elena Malčeková

v ponuke máte tepovanie kresla, 3,5,6 a viacmiestnej sedačky. Mám kreslo, 2 a 3 miestnu sedačku. Nemáte uvedenú cenu za 2 miestnu sedačku. Zaujíma ma celková kalkulácia. Ďakujem za odpoveď
Elena Malčeková

AB majstri

Dobrý deň,v prípade 2 miestnej sedačky Vám stačí zakúpiť 2 kupóny na kreslo.Minimálna objednávka je 15€ preto sme tam nedali samostatne 2-miestnu sedačka.S pozdravom AB Majstri s.r.o.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore