Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Rodinný pobyt s wellness a polpenziou uprostred Pienin a Belianskych Tatier v novom Penzióne SKI Jezersko***

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,8 / 5
Penzión SKI Jezersko*** Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
janett

dobrý den, da sa vziat aj psik na izbu ?

Penzión SKI Jezersko***

Dobrý deň,
áno takúto možnosť máme ale za doplatok 6€ / 1 noc.

Peter

Dobrý deň, ste ‚bezbarierovi‘? Dakujem

Penzión SKI Jezersko***

Dobrý deň,bohužiaľ nemáme bezbariérový prístup.

-

Na email o dostupnosti najblizsieho terminu nik nie je schopny niekolko dni odpovedat. Pojdeme inam.

Penzión SKI Jezersko***

Dobrý deň, je nám ľúto,že sa Vám nepodarilo s nami spojiť.
Pre bližšie informácie ohľadom dostupnosti nás kontaktujte na t.č: + 421 910 393 9­39 alebo prostredníctvom e-mailu info@penzionskijezersko.com. Prajem pekný deň.

Radomír Bednár

Dobrý večer,zaplatil som bankovým prevodom pobyt,ale na mail mi nič neprišlo.
Kupón mi príde na mail?Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
voucher evidujeme ako odoslaný na Váš e-mail, skúste si skontrolovať aj priečinok spam, reklama alebo propagácie. Voucher si taktiež môžete po prihlásení kedykoľvek stiahnuť zo svojho užívateľského profilu. Stačí otvoriť https://www.zlavomat.sk/prihlasenie, kde vložíte e-mail a heslo. Po prihlásení uvidíte vpravo hore tlačítko „Moje nákupy“, po kliknutí naň sa Vám zobrazí Váš účet so všetkými zakúpenými vouchermi. V prípade akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať emailom na podpora@zlavomat.sk alebo telefonicky na čísle +421 232 117 321.
Prajem Vám pekný deň

Jiří Virág

Dobrý den,
byl by volný termín od 2.3. do 5.3.?Jsme 2 dospělí a děti 17 a 8 let.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na info@penzionskijezersko.com alebo telefonicky + 421 910 393 939.

Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore