Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Laserové bielenie zubov za úžasnú cenu!

4,7 / 5 Brilliant Smile Košice Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Daniela

Dobrý deň,
pred Vašim bielením zubov je potrebné navštíviť zubára,ktorý spraví kontrolu zubov a ďasien, či je vhodné takéto bielenie?
Ďakujem za odpoveď

Brilliant Smile Košice

Dobrý deň,nie je to nevyhnutné.Na našej web.stránke www.brilliantsmile.sk najdete, kto môže toto bielenie zubov podstúpiť.Ďaku­jem.Brilliant Smi­le

Lenka

Dobrý deň rada by som sa opýtala ak je jeden zub umelý alebo mrtvy odporúčate expresné alebo kompletné bielenie? Aby nebolo vidiet veľmi rozdiel keďže odumreté a umelé zuby to veľmi nevybieli.

Brilliant Smile Košice

Dobrý deň, odporúčam kompletné bielenie zubov pretože vysledok je lepší.Prajem pekný deň

Jana

Dobry den, chcem sa opytat vybieli mi to aj umele zuby?Ďakujem

Brilliant Smile Košice

Dobrý deň, umele zuby vám to vyčisti na pôvodnú farbu.Pekný deň prajem

Zara

Dobrý deň, prosím vás aký je rozdiel medzi expresným bielením a kompletným bielením??

Brilliant Smile Košice

Dobrý deň, rozdiel je vo vysledku Pri expresnom bieleni je vysledok od 2–4odtieňov ,pri kompletnom od 4–14 odtieňov.

Martina

Dobry den. Robite aj kompletne bielenie zubov? Myslim klasicke, nie s LED lampou? Aka je cena na to bielenie? Za odpoved vopred dakujem.

Brilliant Smile Košice

Dobrý deň, nie len pomocou Led lampy.Pekný deň prajem

Iveta

Chcem sa opytat daju sa vybielit aj tmave blomby pripadne ked mate odumrety zub

Brilliant Smile Košice

Dobry den, plomby sa daju vycistit na ich povodnu farbu.Co sa tyka mrtveho zuba,tak ten sa velmi tazko bieli nakolko tam uz nieje nerv. U niekoho sa vybieli trochu u niekoho vobec.

Barbara

Dobrý deň. ak si vybielim zuby raz budem si ich musiet bieliť uz pravidelne? Nebudu po vyprchani prvého bielenia este v horšom stave? A este by som sa chcela spýtať ci to vybieli aj s plombami rovnomerne…či nebude velmi vidno farebný rozdiel medzi plombou a vybielenymi zubami. Dakujem za odpoveď :)

Brilliant Smile Košice

Dobry den,nebudete si ich musiet bielit pravidelne,je to len na vas kedy si ich vybielite zase.Nebudu v horsom stave,len postupom casu sa vratia do povodnej farby.Zalezi ake stare mate plomby,plomba sa vycisti do povodnej farby.

Petra

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať prečo nemôžu zákrok podstúpiť dojčiace ženy. Ja svoju dcérku kojim už len na noc. Neodporúčate mi teda zákrok?

Brilliant Smile Košice

Dobrý deň, neodporúča sa robiť bielenie zubov .Odporúčam až keď prestanete kojit.Pekný deň prajem

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore